bugün

last soldier yellow ungentlemen uncle tabirinin türkçesidir.
şarkı söylemeyip * de kendini sözlere, bestelere biraz daha verse müzikteki yerini ciddi derecede sağlamlaştırabilecek olan soğuk insan.

--spoiler--

keandısı yazdı
keandısı bozdu
kirlı diğıl
yı pastı yı tozdı

--spoiler--

aynen böyle okuyor.
bu hafta kensini beyaz show da izleyenlerin hemen dikkatini çekmiştir. tvde görmeye alıştığımız havalı , şımarık , egolu ve ortama ayak uydurmaya çalışıyım diye kendini rezil eden türk ünlülerinden sıyrılıp mütevaziliğini , nezaketini ve efendiliğini korumayı başarabilmiş alçakgönüllü ve sadece kendisi olmaya çalışan insandır . yolu açık olsun .
şarkılarına pas,buz,kül gibi üç harfli ve manasız isimler vermeye bayılan söz yazarı.
mıy mıy mıy tarzı şarkı okuyan ve buna rağmen beğeni gören şahsiyet.
görsel
şarkıları hababam sınıfı film müziği gibi olan, hızlanınca çoşturan, yavaşlayınca hüzünlendiren, üst üste 3 defa dinlediğinizde bağımlılık yapan ve işte budur dedirten muhteşemler ülkesi insanı.
saçma sapan şarkı sözleri yazmada serdar ortaç'a rakip olabilecek tek insan evladı.
(bkz: yalancı yalancı sana kimse inanmaz)
(bkz: bu ne lan)
Pas'tı Buz'du Kir'di Kıl'dı Tüy'dü derken sonunda 3 harften fazla bir şarkı ismi ile karşımıza çıkmış sanatçıdır.
(bkz: seveni arıyorum)
kim ne derse desin düşüşte olan türk popuna yeniden bir hareketlenme getirmiştir. tarkan bile şarkı bulamıyor artık. eskiden böyle miydi? besteci kalmadı piyasada. emre altuğ'un da dediği gibi. şu an bizim piyasayı yönlendiren kişidir dedi. aynen öyledir. bugün beyaz show'da konuşmalarını da dinledim. gayet düzgün bir insan gibi gördüm ben.

(bkz: kasaba)
(bkz: la fontaine)
(bkz: bu böyle)
(bkz: açık adres)
(bkz: sallana sallana)
(bkz: iki medeni insan)
(bkz: uçurum)
(bkz: hayat sana güzel)
güzel söz yazabilir, iyi de beste yapıyodur hadi yakışıklı da diyelim ki bana göre değil. şarkı söyleyemiyor.
güzel sözler yazabilen ama berbat bir söyleyiş tarzına sahip insan.

"kim bakar ardınaahh,sen mi ben mi,"
"yana yanahhh ben yandımhhh"
nezle olmuş insan sesine sahip kişi.
şarkıları sadece yazması,asla söylememesi gereken kişidir.
görsel