bugün

geç açıldığı zaman yazarın -acaba artı oy yağmuruna mı tutuluyorum? diye düşünmesine sebep olan fasilitedir.
ben butonu'na basıldığında yazarı motive eden butondur. yazarların yeni bir entry girdiğinde, kendince çok güzel olan entrysinin iyi oylanıp oylanmadığını kontrol etmek için aşındırdıkları, sözlüğün en çok aşınan butonlarından birtanesi.
kim tarafından ''iyiymiş hacı bu'' tuşuna basıldığını göstermeyen ücretsiz eklenti. parası neyse verelim kim ne vermiş göstersin. benim gibi aldığı iyi oy'a teşekkür etmek, yanaklarından öpmek isteyenler için kimin verdiğini göstermesi gerekir. kötü oy vereni kindarlık nedeniyle göstermese de olur. hangi kesime hitap ettiğimizi anlamamız açısından önemlidir bunlar...
an itibariyle çalışmayan. açılacak gibi yapıp vazgeçiyor. dalga mı geçiyorsun lan benle?!
yükleniyor...
çok iyi entry girerdi rahmetli. nerden bilelim. meğer son iyi oylanan entryleriymiş.
sanki ölmüş birinden bahsedilmektedir.
okundugunuzun resmıdır..
sözlüğe eklenmiş yeni bi özellik. isminden de anlaşılacağı gibi yazarın son iyi oylanan entrylerini gösterir.
habire girip bakıyorum , süperego mahkumu biri oldum çıktım , takdir edilmek istiyorum nedense bi özgüven problemim mi var ne .
bugün bozulmuş kendisi aksine karma da düşmüş. moderatörler bu butona yakın davransın bu aralar evet.
acımadım bastım eksiyi hacı.
daha fazla--->kişisel istatistiklerim-->son oylanan entryler den idare edin.
5 sene öncesinden yazılmış girinin çıkmasıyla okuyup tebessüm ettiren.
iyi olmuş, hoş olmuş ama anlamadığım bir şey var eh işte oyları hangi kategoride olacak... onlar üvey evlat mı? bence onlar için de bir istatistik açılmalı...

(bkz: sozlukteki kategorize etme hastaligi)
çaylak bir yazar iseniz, asla herhangi bir şey göremeyeceğiniz butondur.