bugün

kesinlikle yadsınamaz gerçektir. bugün gezi parkı direnişi ihanet mi yoksa haklı bir direniş mi diye tartışılıyorsa sebebi bu şerefsizlerdir. insanlar ağaçlar yok olmasın diye direniş başlatır bu orospu çocukları gelip apo nun bayraklarıyla ağaç direnişini pkk propagandasına çevirirler.
artvin direnişi de hızla o yönde ilerlemektedir siz ne kadar aşşağılık insanlarsınız lan?
Hem ülke de kendini solcu diye nitelendirenler salak hemde solcu ayağına bu eylemlere katılan terör örgütleri var.ne zaman ki sol kesim içinde bir temizliğe gidecek ve bu zararlı otlar yolunacak anca o zaman bu halk belki şans verir sola.
solcuların nedense cevap vermediğidir.
(#31442007)

sizin gibi salaklara ideoloji dersi vermekten yoruldukları içindir belki de.

nasıl ki sağcı olan akp, mhp ve hatta hizbullah, pkk gibi oluşumları bir tutmuyorsak sol için de aynı durum geçerlidir.

bir sosyalist ile bir sosyal demokrat, hatta bana göre asla solcu olmasa da bir kemalist, bambaşka dünyaların hayalleri ile yaşar.

bütün fraksiyonları aynı inancın bekçisi sanıp, bir çatı altında toplamak cahilliktir, aptallıktır.

pkk kürt ırkçısı, toplumsal infiale yol açacak her türlü durumdan nemalanmaya çalışan bir örgüttür.

ve asla gezi olaylarında etkin olmamış, olamamıştır.

bölgesel, ufak birkaç pankart ve stant olayına aldanıp bu işi bu şekilde yorumlamayınız.

gezi olaylarında polis ve devlet ipin ucunu kaçırıp olayı neredeyse iç savaşa kadar götürdüğü için dhkp-c gibi aşırı sol ve zararlı gruplar olaya müdahil olmuş ve kendilerine pay çıkarmaya çalışmıştırlar.

aklı başında hiçbir solcu polise havai fişek atan, sağı solu taşlayan bu aptal grupları desteklememiş, arkasında durmamıştır.

solcu var solcu var.

ayırt edebilecek beyin ve bilgi lazım.
Direnişleri başlatanın zaten solcular olduğunu unutan yazar zırvası. Ben 'aman ali rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın, devletimize zeval gelmesin' kafasındaki sağcıların herhangi bir direnişe öncülük ettiğini ya da destek verdiğini görmedim hiç. Genelde katliamlara yardım ve yataklık etmişlerdir kendileri. Sağcıların başlattığı ve benim bilmediğim bir direniş varsa buyurun, haberdar olmak isterim.