bugün

an itibariyle kendisine tecavuz edilen şahıs
yazıktır, günahtır. 5000 önemli yoksa ebemi? tabiki 5000
(bkz: sözlüğün ebesi)'nin baldızı.

(bkz: baldız baldan tatlıdır)
(bkz: jenna jameson)
en iyi gunlerinden birini yasayan ulvi sahsiyet,
ayrıca bu ebenin de cok isterik oldugu kanısına varılmıstır, anket yaparsın tecavuz, kampanya yaparsın tecavuz, catır catır bilgi girilir gene tecavuz, ne istiyorsun ebe acık acık soyle de ona gore davranalım, yoksa maksat muhabbet olsun, ben de kendi isterikligimi yazarların ustune atayım mı diyorsun...

not : entrydeki "maksat muhabbet" sozunun maksat muhabbet isimli yazarla alakası yoktur
(bkz: dunya ebeler gunu 5 mayis)
orgazmdan orgazm'a koşan şahsiyet.Mutluluktan uçuyor.
an itibariyle, yine elim bir tecavüze kurban gitmiş şahıstır. yazık lan..

(bkz: 0 999847774153108811295598107686798)
kimdir bu sol frame in ebesi ya da nedir? kavram olduğu aşikardır hatta dişil topluma yüklenen sinir atma, rahatlatma misyonunun ebe kelimesiyle iştigali nedeniyle burada da ortaya çıktığı görülüyor.. hani neticede ebe kadınsallıkla eşdeğer bir meslek çünkü doğum yaptırma, doğurma, 9 ay vs gibi şeyler direkt kadınlıkla alakalı. ancak hoşuma gitmeyen durum kötülüğün kadınlıkla ilişkilendirilmesi ve onla simgeleşmesi. ne yani elmayı ademe uzattı diye havva ve torunları tarih sonuna kadar aşağılanmaya mahkum mu?.. her kötü olgunun altında kadınsallıkla ilgili yaftalar görmek, hani çağ atlamış olduğu söylenilegelen beyin kıvrımlarının aslında yapışkan ve sümüksü dokulardan ibaret olduğunu düşündürüyor bana.. yani ben bir parıltı, bir değişmişilik, bir kadın erkek eşittir dalga geçen eşektir ambiyansı gösteren bünyelerinin çoğunun da bu sürece, bu aşağılama sürecine dahil oldukları kanısındayım. gerçi farkında olmadan yaptıklarının bile farkında olmamaları bir hafifletici sebeb bazıları için.. ancak benim için değil.. soyut temalanmalarla bile kadınsallığa, ve ilgili değerlere iliştirilen beş para etmez değer etiketlerini yapıştırmadan önce hahaha lan bu çok komik bak süper tutulacak düşüncesi, lan ben artık aştım bunları zihniyetinin önüne geçmekte herhalde. görememekteler.. çünkü kadın süregelen tarih boyunca ezilmesi gereken, ezilmezse heran ona zehirli elma uzatabilecek bir varlık olarak mı görülüyor.. yoksa sahip olduğunuz çok değerli cennetlerden kovulacağınızı mı sanıyorsunuz ki tarihin tekerrür etmemesi için didinip duruyorsunuz.. böyle de bir önyargı işte..enteresan değil mi?..
efendim, ebe illaki çocuğu doğurtup kadının eline veren kişi anlamına gelmez, aynı zamanda ebeveyn kelimesinin kısaca kullanılan halidir. dolayısıyla kadın veya erkek olabilir. heyecanlanmaya veya celallenmeye gerek yoktur.
tanım editi: iki adet olup birisi dişi birisi erkek olan hede.
al işte bir savunma mekanizması daha, konunu üzerine yüklenen anlamları farkında olmadan okuyup gülen ancak yeri geldiğinde ahah hadi lan nerden çıkardın bunu diyebilen bir bünye..reddediş.. ben çok akıllıyım lan sen celallenme böylede saçmasapan şeyler söyleme mantığı.. hatta ben sordum tdkye böyleyken böyle sen koskoca tdkdan daha mı yi bileceksin..kelimeye yüklenen anlam haricinde ona yüklenen diğer anlamlandırma uğraşlarının farkında olduğunun bile farkında olmamak. aha işte buna gülerim..
türban takan ebedir.
(bkz: turban takılma nedeni)
(bkz: sözlükteki bitmek bilmeyen din tartışmaları)
(bkz: dinde mantık aramamak)
(bkz: bas örtmenin siyasi amaçlı olmaması)
(bkz: türbanlı nişanlının kepçe kulak çıkması)
an itibariyle sözlüğün ebesi ile beraber kötü huylu* anket ve tanım görünümlü anketlerce köşeye sıkıştırılmış zavallı. * * *
yüzlerce kişinin tecavüzüne dayanmaya çalışan ebe..
sürekli ağlayan ebedir.
(bkz: önceden oralar hep dutluktu)
melez bi hatundur. adından da belli "sol frame". ayrıca ingiliz mi türk mü olduğu tartışmaya açıktır. bana göre sol frame diye bir şey yoktur, sol çerçeve vardır.
3.814* kişiyle cinsel ilişkiye giren, 1.433* adet tatlı çocukla kesişen ebedir.~kaynak: (bkz: istatistik)~
KÖR EBEDiR. *.
çok kısa bir zamanda,bir sözlük yazarının,tekrardan yakın temasa geçeceği ebedir.*
hiç boş durmayan ve iş yapan hede... *
sözlük yazarlarının canları sıkıldığında tacizde bulundukları hede hodo...
(bkz: sol frame in ebesinin g noktası)
kürtler yakalamış
türkler yıkamış
fasistler kesmiş
ülkücüler pişirmiş
komunistler yemiş
uuserlarda hani bana hani bana demiş.
yazarlar tarafından sık sık tecavüz edilen hede hödö.