bugün

Muhabbet etmek isteyenler buyursun atsin mesaj konusalim fikir alisverisi yapalim fikir almak isteyen falan varsa yardimci olabilirim.
varsa pm kutuma müracaat edebilir. çok sıkıldım :/
evet mesaj atabilirsiniz tercihen ankara olursa iyi olur malum yeniyiz buralarda (bkz: swh)
sevişmeyeceksek neden mesaj atayım yahu?

sevişecek olan yazarlar mesaj plz.
Kız erkek farketmez +1. Sevişede biliriz+1.
yazabilirsiniz konuşalım derdinizi dinlerim sıkıntı yok.
(bkz: hayırlı forumlar)
dert değilde öyle havadan sudan konuşurum. ha siyaset de olmasın zaten yeterince konuşuyoruz. farklı konular olabilir.
Dert dinlenir. isteyen yazsın.
evet benimdir . öyle amacsizca uyuyana kadar sohbet edebileceğim birini ariyorum. başvurular için başvurun...
ergen olmasij yeter.
"Uyuyamayanlar olarak ayrı bir gezegen kurmak isteyenler yazabilir" diyerek içerisinde bulunduğum oluşumdur.
Bu başlığa yazanlar, sözlükten sözümona karı düşürmeye ant içmiş ve bu uğurda kendilerini rezil etmeyi göze almış insanlardır. Ulan sohbet etmek istiyosan ara bi arkadaşını konuş ne tatava yapıyosun. He yok ben “karı” düşürücem diyosan aç abazayım saplayacak delik arıyorum diye bi başlık sen rahatla bizde bu belirli belirsizlikten kurtulalım. Haydi şimdi eksileyin.
bana da mesaj atabiliğvsiniz.
uyuyamayan yazağvdıv.
170 üstü bir bağyan ise neden olmasın aga dediğim hede. Evet
Yıldız tilbeyle sezen aksu gibi sohbet etmek isteyen yazarlar.
bu sohbet için açılan entryler nedensen hep bu saatlerde oluyor azizim.
yahu burası sözlük yapmayın şöyle şeyler.
Görüşmek isteyenle de görüşürüz. Özellikle şiir sevenler yazabilir.
youtube da adam numarasını yazıyor ve gizliliğe önem veren bayanlar arasın diyor .

bu na mukabil bunu görenler adama abaza diyorlar sapık diyorlar ağıza alınmayacak şeyler yazıyorlar .

bence o adam burda ki lere on basar . neden ?

adam direk konuya giriyor orasını burasını kıvırmıyor lafı gevelemiyor . burdakiler gibi oyuncu değil yani . burdakilerin girdiği şekillere baksanıza .

amaç kabak gibi ortada ama kimisi sahilden gidiyor kimisi tem den gidiyor kimisi e5 i tercih ediyor .

kimisi şairi oynuyor kimisi tatar ramazan kesiliyor .

güya bitmişler de okeye dönüyorlar yani . ama şu da bir gerçek ki kör atın bile alıcısı olabiliyor .

umut dünyası işte . ya tutarsa hesabı .
Iki üstteki entry benim 5.açık oylamam. Belirtmeden edemedim.

Birileri ucuz bir attention whore birileri, belki düşer diye her role girebilecek düzeyde.. ee daha neyin tribindesiniz siz?
Olur belini de kırabiliriz,
instagram, swarm gibi amacın sadece cinsellik olan profillerde söylendiği gibi. Gizlilik esastır. Her ne kadar cinsellik yok dense de konu illaki oraya gider. Kimse kimseyi kandırmasın. Fantazisi güzel olan kazansın. Başarılar
konuşsam ayrı sussam ayrı o yüzden boş...

t: konuşmak isteyen yazarlar.
Burda zaten bu yapılıyor dedirtendir.
cıvıtacak yazarlarla neden olmasın dediğimdir.