bugün

Senide seni takip eden 66 tane malıda öyle bir silkerimki baban bile beğenir.
(bkz: soğukta kalınca üşüten penguen)

Troll demiyorum, şerefsiz diyorum.
örtün üstünü üşümesin. sonra cırcır oluyor. gelip sözlüğe...
görsel
Hortlattığı başlığı birinin başına yıkınca böyle bakıyor ekrana.
Babası saçını uzatmasına izin vermeyince sol frame'in ağzına sıçmaya karar vermiş atarlı yazar. Olum takma bu kadar, kökü sende sonra şaaparsın.
inanmayan ama inanmadığı yetmiyormuş gibi inananlara sövmeyi bir bok zanneden hadsiz ağzı küfürlü her ateist gibi inkar etmeyi marifet sayıp kendini elit kategoriye çıkardığını zanneden, öbür dünyada haline - inşallah- çok güleceğim yazar.
Ateyizdir.
11. Nesil çaylak.
Daha bir kaç gün önce şikayet ettiğim ancak ifşa olmadığı için işlem görmeyen yazardı. işbu hanım kişinin fotolarını başta kendinin gibi yayınlamış sonra kıvırmıştır.

Ne ise tabi göre göre bir aşinalıl da olmuştu montana ablaya karşı, gebe fotosunu da görmüştük, keremgo arkadaşımızın ifşasındab sonra baktım çok da şeker bir bebeği olmuş montananın, o da bizden biri artık.

Ama tüm fotolar silinmeli haberi olmasa dahi bir kadının hakkına girilmemelidir sözlük olarak buna engel olmalı en azından caydırıcı cezalar ile örnek olmalıyız.

Teşekkürler.
ben kendisini erkek sanıyordum ama sanki böyle ılık ılık yazılar yazıyor. ibne falan çıkarsa sebepsiz üzülcem.

karı da diyolar. hankisi doğru?
Hem türk, hem kürt, hem van'lı, hem istanbul'lu olan yazar. Hem de troll. Hem de penguen. Harika bir şey lan bu ben çok beğendim.
sözlüğün anasını siken trollerden biri.
(bkz: koital inkontinans/#29849687)

alın bunu buradan.
başkalarının fotoğraflarını kullanmak suç değil mi?

diye aslında cevabını bildiğim bir soru sormak istediğim yazar.
(#28199821) valla haklısın ne yalan söyliyim, senin gibi bişeyi dünyaya getiriyorsa değil tükürüğü balgam hakediyordur eminim.