bugün

Snapchat kullanmıyorum çünkü beynim var.
Ergenlerin kullandığı leş ötesi, erkeklerin kızlara meme açtırmaya çalıştığı iğrenç uygulamayı kullanmayan insan çeşidi.
Benimdir, ne gerek var saçma salak bir uygulama.
Niye kullanacağım zaten bunu bile anlamis degilim. Yuzum dogustan efektli bi de kediyi kopegi alet etmeyeyim.
benimdir. instagram kullandığım için gereksiz buluyorum.

büdüt: ama yeğenim o dil çıkartan köpek şeysinden yaptı babama bana falan komikti zaa. güldük bitti.
neymiş efendim en asıl duyguların adamıymış da böyle gereksiz şeylerle uğraşmazmış. uygulama yararlanmasını bilen için yapılır. kullanmasını bilmiyorsun, yada anusocerebral tractusu kullanıp -geliştirmişsin tebrik ediyorum, bir neslin atası olacaksın(!)- kendince bir kullanım alanı seçiyorsun sonra da kullanan kişileri gereksiz işler müdürü ilan ediyorsun.

tanım : uygulama ile zeka testini ayırt edemeyen yazar beyanıdır.
Kullanmadim, denemedim, kullanmayacagim. Bos islere vaktim yok. Sozluk iyi sozluk sugar sozluk cici. Digerleri kih eh boo.
Bi face bi de öylece açılmis Tvitir hesabı. Ha bi de kariyer.net. bi de Hotmail. Bi de Gmail. Bi de tamam başka yok. Bi de aha bu sözlük . hee unuttum bak bi de he hatırlamıyorum başka yok heralde.
Benim. Hatta instagram ve facebook da kullanmıyorum. Twitter hesabımdan da 2-3 ayda bir tweet atarım. Çünkü insanların tamamen reklam kokan hareketlerinden, kendilerini olduğundan farklı gösterme çabalarından, birbirlerinin fotoğraflarının altlarına düzlükleri "ay canım çok güzelsin sen yhaa" şeklinde samimiyetsiz ifadelerinden, sürekli bakın ben bunu yaptım bakın bakın buraya da gittim şöyle gezdim der gibi paylaşımlarından rahatsızlık duyuyorum ve çocukça buluyorum.
Benim her dakika ne yaptığımdan size diyen insandır.
Benim bir ara yüklemiştim ama verimli video gönderen arkadaşlar bulamadığım için pek kullanmıyorum.
bir zamanlar ben ama simdi hastasi oldum .
2 sene önce yabancı arkadaşlarımla konusmak için yükledigim uygulama. sınıfta sade 2 kişinin vardı amk şimdi bi bende yok. bokunu çıkardılar 1 senedir kullanmıyorum.
faceten sonra twittera bile geçmemiş insanım lan.

(bkz: iyi karı kız düşüyo diyolar ya doru mu)
ne olduğunu bilmiyorum.

öğrenmek istemiyorum.

istihbarat toplama yöntemleri her geçen gün değişiyor.

oyuna gelmek istemiyorum.

saygılar sunuyorum azizim...
net özenti değildir. herkesin var benimde olmalı dememiştir. Alkış ona. alkış bana.
sex endüstrisine çalışan uygulma. Evlendiğiniz aile olduğunuz insan burda götünü ,memesi ,sikini paylaşmış en ergen zamanlarında. Kullanmayan insan gerizekalı değildir.
ya kullanmayı bilmiyordur ya da swarmı kullanmak ile meşguldür. yakında kullanması muhtemeldir.
Snapchat,tinder mindır noluyor olum kendinize gelin twitter , Facebook , instagram , neyinize yetmiyor!şerefsizim Pis konuştum Alkışlayın pls.
Ağır ergen işleriyle uğraşmayan insandır, bravo.
Benim o,buyrun.
Normal insandir. Hatta bir sey daha diyeyim. Kullanan da normal insandir.
Siz sevmiyorsanız sevmiyorsunuz arkadaşım bu size kullananları eleştirme, yargılama hakkı vermiyor.
ne olduğunu bile bilmiyordur.
Ve benim.
Merhaba Ben snapchat kullanmayan insan.