bugün

1994 tarihli offspring albümü. birbirinden güzel, gaz şarkılar içeren offspring' in offspring punk' ın punk olduğu zamanlardan.*
ing : paramparça etmek.
ing:çatırdayarak kırılmak, parçalanmak.
gelmiş geçmiş en çok satan independent albümmüş. *
Teniste, fileye yaklaşan oyuncunun aşırtma vuruşlarına karşı geliştirdiği servis vuruşuna benzeyen küt vuruşudur. Nam-ı diğer smaçtır.
norther'ın mükemmel yorumladığı duvara tırmandırıcı offspring şarkısı.
sözlükte entry girilmemesine çok şaşırdığım ustaların müzikali dizi. epik bir sezona imza attılar, fakat altyazı çevirmenleri bu şahesere pek bir ilgisiz olduğundan gereken popülariteyi kazanabilmiş değil. bir iyi bir kötü, oturmayan senaryo gibi tüm problemleri sezonun son iki bölümünde yok etmişlerdir ve altyazısı da tarafımdan dört gözle beklenmektedir.
marilyn monroe ile ilgili müzikal hazırlamaya çalışan bir grup insanın öyküsünü anlatan süper nbc dizisi. yapımcısı steven spielberg olup, başrollerinde megan hilty, american idol den tanıdığımız katharine mcphee,will and grace'in grace'i debra messing,coupling'in steve'i jack davenport gibi kişiler oynamaktadir. glee'den daha iyi olduğunu söyleyebilirim bir gleek olarak. dizi için özel hazırlanan orjinal şarkılar ve performanslar süper. muzikal sevenlere dehsetle ve kesinlikle tavsiye edilir.
3'üncü sezonun hatta içinde olduğumuz sezonun tehlikeye girdiğinin kanıtı olarak, 6 Nisan itibariyle Cumartesi gününe şutlanan dizi. iptal olursa yazık olacak. Olmazsa, bu sene 17 bölüm olarak planlanmış. Karen yine favorim ama hayran düştüğüm bir parçası olmadı daha. Ivy bu yıl biraz daha çekilir ve "Moving The Line" şarkısını öyle bir söyledi ki, şapka çıkartıyorum. Ama Jimmy'ye gelirsek, sesi için tam karar veremedim ama rol kabiliyeti sıfır. Playback bile yapamıyor. Sanki söylemiyor gibi. Canlandırdığı karakter de acayip kıl. Sevilesi bir yanı yok şimdilik. Yanlış anlaşılmasın keyif alarak seyrediyorum. Bakalım nasıl gelişecek.
iptal olmuş dizidir. yakında başlayacağım müzikal dizi.
http://www.youtube.com/watch?v=5l0KNKUesFI
aynı zamanda if i were a boy'u güzel coverlamışlardır.
süper dizi ancak uma thurman'ı daşşak oğlanı etmeyeydiler eyiydi.
ne yazık ki ikinci sezon sonunda final yapmış dizi.

http://www.youtube.com/watch?v=qeUKis-BLNY

izlemek için iyi bir neden: (bkz: jack davenport)
julia ile michael için izlerdim. *
güzel diziydi.