bugün

dördüncü nesil açık sözlü yazar.
her entrysinde "bayan" olduğunu belirtip bir de üzerine nasıl bir insan olduğunu belirten entryler girer.

örnek; (#2689750)
(bkz: fesat hatun modeli)
güzel yazan yazar. *
şahsıma atıığı bir mesaj var ki son derece önemlidir. kutsiyet kazanmıştır gönlümde. sipesyaldir kendisi. *
açık görüşlü, doğru yazan ve ailesinin de kayserili hemşehri olduğunu yeni öğrendiğim kibar yazar. yazıları takip edilesi yazarlardan. *
şişman olup topuktan geçmeli tayt giyen benim gibi çıtırlara laf eden hatun yazar. sen önce kendi yağlı popona bak, hıh.
gelecekte minik bir okuzle evlenecegini soyleyen ve konuyla alakali yorumunu yapan kopush'tan aci gercekleri hazmedemeyen yazar. ayni zamanda bir topuklu ayakkabi fani. dolayisiyla da yarim akilli. *
gönüllerin sevgilisinin sevgilisidir.
bir witch daha. böylece sözlükteki witchlerin sayısı 606548498410694984 olmuştur. *
#4285654 bu entry'de de gördüğünüz üzre, esri yapması zor bir witch.
(#4285654) entrysinin nasıl bir yazıya cevap olduğu düşünülürse, sözlüğün barındırdığı adam profili bakımından, yapılan veya yapılamayan bir espriden çok daha derin sosyolojik çıkarımlar yapmamız gerektiğini bize bir şekilde göstermiş yazar..
ha ben bu entryi kendisine yavşadığımdan yazıyorum tabi.. siz nasıl isterseniz..
şimdi ne desek ki , seksi yazar işte.. entrylerindeki özgür tavrı abazan yazarlarımızın tepkisini çekmekte.
yanlış anlaşılmış, kendisini biraz da yanlış lanse etmiş yazar.
kendisine adonis kaslarımın değişik açılardan çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir albüm hediye etmek istiyorum. fotoları okan(bayülgen) çekti. ara sıra link neyi verir lazım falan olursa.
niye bu kadar üzerine gidildiğini anlamadığım yazar. "adları bilinmeyen taş gibi hatunlar" diye bir başlık varsa ve yazılıyorsa ""adları bilinmeyen taş gibi adamlar" diye de bir başlık olabilmeli ve yazmak isteyen de yazmalı.
dördüncü nesil, geyik yapılabilitesi yüksek sevimli - sempatik - sıcak - merak uyandıran (p.cruz falan ilgi cekiyo haliyle * yazar..

mühim konularda felsefi fikirlerimizi paylaşmaktayız efenim. *
dalgınlıkla yazılmış entrymi beğenip beni de entryme hayran bırakan yazar. * *

düdüt:imlâ
yaşgünü olduğunu burdan öğrendiğim, yeni tanıştığım ve hemen kaynaştığım 4. nesil yazar. doğumgünü kutlu olsun.
dogum gunu kutlu olsun yazarı.sever kendisini bu bünye *
gecmis dogumgunu hediyesi olarak kendisine vodafone 3g reklamindaki cocuktan elimi etegimi cektigimi bildirdigim yazardir. hepi börtdey.
tesadüfi olarak fight club tarikatı üyesi olduğunu anladığım tyler durden'ın meme ucuna kadar hayran olan nadide şahsiyet.
(#4365356) nolu entrysiyle internet cafede şen kahkahalar atmama sebep olan yazar. *
(bkz: #4370099) yazarken kendi midemin de bulandığını itiraf etmek istediğim dudak parlatıcısı kullanıcısı, muhtemel kader ortağı. *
başka bir zirveye örgülerimizi alıp katılacağımız tatlı yazar. gerçi sözlüğün erkekleri bu konuda bizden daha bilgili *