bugün

Birzamanlar güeldi ama tabikide 2015 den bahsediyorum şuanda discord var iken skype kullanmak bana biraz saçma gelsede zamanında mükemmel olan bir uygulama idi.
Başkasının mesajlarını incelemek çok ayıp birşey. Görsen ne olacak. Senden önce yasanmış şeylerdir.
karantina günlerinde bile başarı yakalayamadığını düşündüğüm uygulama.
Çok yer kaplayan uygulamaya sahiptir. Evet.
Skype, internet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan bir yazılımdır.
görüntülü veya sesli olarak toplantı yapabilme özelliği gelmiş. ayrıca davet ettiğiniz kişilerin skype hesabına ihtiyacı yok. bir link üretiliyor oradan sohbete başlanabiliyor. chrome veya microsoft edge istiyor.
Girip nostalji yapmak için indirdiğim uygulama.
Yapılan Konuşma kayıtları duruyor mu? Bilen Bi yeşillendirsin.
Karı Kız tavlayanlar bilmez ama iş dünyasında hâlâ da çok kullanılıyor.
Örneğin benim kullanmadığım gün yok, şirketteki diğer çalışanların da öyle.
Çok karışık ve zor .
whatsapp birazcık ruhunu inciltmiştir o kadar.
Watsap benzeri bir uygulama. Konuşma vs herşey var. Bir dönem kullanmıştım. Sonra sildim.
Yakında mazide bir anı olarak kendine yer bulacaktır.
atanamamış msn'dir.
Watsap benzeri uygulama.
mesela nasıl şaşırtırsın? bizleri neler bekliyor biraz anlatabilir misin lütfen?
görsel
Bi (bkz: msn) değil.
yerini discord , curse gibi popüler uygulamalara bırakmıştır.
bir nevi sohbet programı, yıllar önce daha fazla kullanılırken whatsapp ın hayatımıza girmesiyle sönükleşen program.
msn'nin torunu.
bakalım 4.kuşak hangi program olacak veya mühendisler yeter artık deyip bunda karar mı kılacaklar.
sadece geceleri kullandığım bir uygulama. Kullanma amacım malum...
Telefon numarası olmadan konuşma imkanı sağlayan uygulama.

iyidir.
türkiye'de her ne kadar mesajlaşma uygulaması olarak kullanılsa da özellikle yurt dışında görüntülü konuşma ve sesli iletişim aracı olarak kullanılan program. Ayrıca artık casuz yazılımlar tarafından da telefon'da konuşmalar ve yazışmalar dahil takip edilebilecek bir uygulama.
Sabaha kadar geyik yapabileceğiniz insanlar varsa tadından yenmez.
Sevilir.
WhatsApp gölgesinde kalmış gibi bir havası var.