bugün

(bkz: azitro)
Otrivine?
En iyi ilaç

(bkz: kokain).
Sinüzit olmaya yol açacak faktörlerden, henüz sinüzit olmadan önce uzak durmaktır.
Bir sivaslı olarak sinüzit olduğumu öğrendiğimde hiç şaşırmamıştım. Sivas lan bu adamın beyni donuyor soğuktan...
Aferin Sinus olmadığı kesindir. Zira bir sinüzit hastası olarak faydasını göremedim.
(bkz: tam 90 imbat fm)

ilaç gibi radyo.
acı biberdir. bol acılı bir dürüm patlatırsınız, ardından dolu dolu sümkürürsünüz, bir de c vitamini çakarsınız geçti gitti.
Panadol sinus adından da anlaşıldığı gibi sinüslerle ilgilir, hafif agrıyı hissettiniginiz de bir tane almak , tam başlamadan agrıyı öldürür.
Hiç bir ilaç işe yaramıyor. Penisiline alerjim olduğunu söylediğimde doktor verdiği antibiyotiği de alıp onun yerine uyku ilacı verdi. Ağrıdığı zaman alıp ayakta uyuyordum. Baktım olacak gibi değil bırakmak zorunda kaldım. Son gittiğimde sinüzit denen şeyin epey büyüdüğünü, beynime baskı yaptığını ve ameliyatın şart olduğunu söylemişti. Ağrılar katlanılmaz oldu. Sonra araya başka acılar girdi. Sinüzit unutuldu gitti. Doktorun söyledikleri şimdi bile kafamı karıştırıyor. Beyne baskı yapma olayı gerçekten var mı acaba?