bugün

Sinemalar çoğu seansta boş zaten. Sinemayı kapatmış gibi tek başıma seyrettigim zamanlar bile oldu.
Bir de kampanya başlatırsak gişe iyice düşer.
Sinemalar kapanır.
iyi yabancı filmler gösterime girmez. Film çekilmez.
Millet iyice içine kapanır ve terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürülmüş olur.
Bir çok ucuz film kampanyası var oysa ki. Geçen yıl takip ederek 3dler de dahil her filme her hangi bir seansta yarı fiyatına girdim.
Sonuç olarak kötü bir kampanyadır.
aklıma geldi gideceğim yokken gidesim geldi, hadi görüşürüz.
önce araç kullanmayı bırakalım o halde tüm fiyatlar düşer nasıl olsa.
böyle saçma bir şey yazacak kadar enayi olmak.

sinemia diye bir şey var. bir kaç ay önce çıktı sayılır. 60tl veriyorsun aylık, günlük 1 film hakkı veriyor. bu ayda 30 film demek.

çift kişi bir sinemaya gittiğinizde ortalama bu fiyatı ödüyorsunuz. enayi olmayın. aklınızı kullanın.
bazı firmaların fahiş fiyat uygulamasına karşı hiç bir sinemaya gitmeyerek tavır alanların destekledikleri kampanya.

boğazdaki bazı cafelerin suya uyguladıkları fahiş fiyatı görmemeleri kendileri için iyi olur bence.
Kola içmeyiverin abi.
Ben öğrenci olmadığım halde, öğrenci deyip 10 liraya giriyorum, marketten aldığım atıştırmalığı da açıp, ağzımın tadı ile her haftasonu izleyip gidiyorum.
Alemin kerizi biz miyiz?
(bkz: sinemaya gitmiyoruz sinema bize geliyor kampanyası)
hem filmin yarısında reklam izliyorsun, hem filmin normal saatinden 10 dakika sonra başlamasını kabul görüyorsun, bir mısır bir kola alayım desen dünyanın parasını veriyorsun üstüne üstlük 18-20 lira para ödüyorsun.

afedersiniz ama sikerler öyle filmi.
Kampanyaya katılmama gerek yok, ömrümde hiç gitmedim zaten.
Cinemaximum desen tamam da gerisi bu durumda.
zaten gidemiyoruz ki zaman yok.
Reis var zaten. Gitmeyin bir süre daha.
nolmuş? bakanı sinemaya mı sokmamışlar?
Ben zaten Hugh jackman a vefa borcumu odemek ve Wolverine ile vedalaşmak istedim. Daha da bir süre gitmem.
Ben Vodafoneluyum bir bilet alana bir bilet bedava. En son 14 liraya iki kişi logan izledik. Gayet uygun fiyat.
uzun zaman önce bazı salonlar için başlayan kampanya.
Recep ivedik 5'i beş haftada 6 milyon 666 bin kişi izlemiş.

Siz hala kampanya yapın. *
ben gidersem aksiyon filmine giderim. üstelik imax olanına. diğerlerini evde de izlerim.
Gidemiyoruz zaten np.
Ülkede eğlenilecek bişey kalmadı aslında. Sinemaya giden öğrenciler zengin kesim oldu eskiden oylemiydi. Simdi öğrenci bileti isteyince sorun cıkarıp tam bileti zorla kaktırıyorlar. Soymak için ellerinden geleni yapıyorlar. Kısacası adice bir durumdur.
Sinema her avm'de olması nedeniyle en ulaşılabilir sanat. Birileri mısırı pahalı satıyor birileri de bunu protesto ediyor diye sinemaya da mı gitmeyelim.
Ben hiç "avmye gitmiyoruz " diye protesto görmedim.
gidin marketten ne yiyecekseniz alın salonda ıişıklar sönünce yersiniz, ben öyle yapıyorum. filmi sinemacılar çekiyor, parayı mısırcılar kazanıyor, hak mıdır bu?
Sinemaya gidin yine gidin ama erkeksebiz sevgilinizin veya herhangi bir kiz arkadasinizla ya da kiz kardesinizle gidiyorsaniz o gun buyuk canta almasini isteyin. Sevgilimle menulerin fiyatini gordukten sonra kipaya gidip kutu kolalardan aldik, buyuk boy popcorn un da havasini aldirip cantanin icine koyduk. Sonra icerde bi guzel yedik. Tavsiye edilir.
Sinema biletlerini malum sitelerden indirimle toplu halde alıyorum. Aylık hesaba vurunca üçte bir fiyata geliyor. Gayet ekonomik.
Yiyecek işini de çoktandır çözdüm. Yukarıdaki arkadaşlar da bahsetmiş. Alın marketten, koyun çantaya. Ben içeriye 500ml icetea, büyük boy Mısır ve keyfime göre tatlı sokuyorum. Yanımda gelen insana da aynısını tembih ediyorum ve bunun neticesinde etrafta enteresan bir topluluk oluştu. Yaklaşık olarak çevremdeki 60-70 kişi şu an bu çakallığı yapıyor ve herkes halinden memnun.
Hatta bir ara bileti 19.20'ye almışım. Dedim giderim yemek yerim, sinemaya öyle geçerim. Akşam Trafiği vardı, vakit kalmadı. Gittim bir hazır yiyecek dükkanından kova tavuk aldım, az kokuyor diye. Koydum poşete, girdim içeri. Yaninda mega boy patates ve içecek ile birlikte. Kimse de ses etmedi. Oturdum film boyunca en arka sırada onu kemirdim. Birisi bile rahatsız olmadı. Zaten rahatsız olacak kadar yakınımda olanlar da yiyişmekle meşguldü.
Demem o ki, sinemaya gidin. Aktivitelerden geri kalmayın. Fakat işin çakallıklarını bulup, öyle davranın.

Hah, peki o sinemaya kuyrukta para verilmez mi? Verilir. Peki Mısıra? O da verilir. Mesele bu değil. iki kişi sinemaya gidince masraflar bir çeyrek altın kadar tutuyorsa kusura bakmayın ama insan kendisini kandırılmış ve dolandırılmış hissediyor.

Zihninize kuvvet.
Tiyatroya gidin.

Şehir Tiyatroları'nda taş çatlasın 2-3 liraya bilet var.

Ben artık tiyatrolara gidiyorum.