bugün

2 adet sahip olarak içinde olduğum yazarlardandır. avlanmayı severim bir tüfeğim var.

bir adette ne olur ne olmaz şahsi silahım var.
silahlara karsiyim. ama tehlikeli insanlara da karsiyim.
smith wesson Model 586 6 Inch Barrel ile aralarına katıldığım birlik.

tabii ki bireysel silahlanmaya karşıyım.
türkiyenin boku çıkmıştır. herkes palalarla, sırtlarına attıkları ak47lerle, bellerinde tabancalarıyla geziyor amk.

fakat sen ben cebimizde tırnak makası büyüklüğünde bir çakı taşısak bu suç olur.

türkiyenin durumu bu. eğer sen iyi vatandaş olur, ses çıkarmazsan, ezilir, sikilirsin.

yoook isyan edersen, haksızlık karşısında susmaz isen, o zaman kimse seni ne ezebilir ne de sikebilir.

dersimi aldım, bir daha şahsıma yapılacak en ufak polis hakaretinde birkaç polisi geberteceğim. sonrasında pişmanlıkta duymayacağım.
millet palayla, sopalarla, joplarla sokakta istediği kimseyi döverek öldürebiliyor amk. böyle bir ülkeyiz biz. poliste benim can güvenliğimi sağlıyor ya sözde. genelde olay mahaline iş bitince gelirler.
Yeterli düzeyde Tetik disiplinine sahip olmayanları çok tehlikelidir. O parmak atıştan evvel tetiğe yanaşmasın. Sonra kıçını başını vuranlar oluyor allah korusun.
yaza sahip olma ihtimalim olmasıyla biri de benim diyebileceğim.
alırsam büyük ihtimal glock ya da baretta.
Havalı tüfeğim var. Sayılır mı? .*
benimdir.

uludağ sözlük ün taksim zirvesine silahla gelmem epey değişik karşılanmıştı.

zall çekti bunu : görsel
şahsımdır. bir pompalı bir adet de desert eagle evet. hatıradır...
Silahtan önce ruhsatının da olması gereken yazarlardır. Bende taşıma ruhsatı var. Taşır mıyım? Hayır. Teknede bulunsun diye almıştım.
Tabii ki ben. En büyük silah bende.

(bkz: Ya ne olacağıydı)
Silah delikanlı adamın malzemesi değildir. Ayrıca silah taşımak adap ister. Silah korkutma amacıyla çekilmez. Adamsan çektim mi sıkacaksın.
Kalemini kullanamayan yazarların üşüştüğü başlık. Acıdım lan size...
of'lu yazara sorulacak sorumu bu?
Full-auto Gauss gun var bende * halis mulis mühendis yapımı.
(bkz: şibumi).
Madem sözlükte yazar statüsündeyiz kalemimiz silahımızdır ulu canlar!
bi yay var, bi sadak dolusu da ok. nabacaksam artık...
koleksiyoncusuyum evet.

biyerlerde atış yapmanın da keyfi farklı tabiyki ama benim ki daha çok model tutkusu ve biriktirme hastalığı. yaklaşık 10 senedir biriktiriyorum ve şu andaa 42 parçam var. kendilerini çok seviyorum...
Sooo faking vat !?

Ne kadar gereksiz bir mülkiyet sevdası. Ölümün o soğukluğunu hiç gördünüz mü merak ediyorum.

ister 40 ister 100 yaşında olun güvenlik problemleri olanları dışarıda tutuyorum hepiniz acınası özentilersiniz.
Meslek gereği bulundurduğum şey.

Belki size garip ve saçma gelecek ama cizrede görev yaparken üzerimize molotof atanların çoğu 12 yaş altı çocuktu. Çünkü 12 yaş altı çocukların cezai ehliyeti yoktur..

Hep düşünürüm kürt çocukları daha 12' sinde molotofu yapmayı ve atmayı bilirken bizim çocuklarımızın, allah korusun ama bir iç kargaşada kendini koruyacak bir sopası bile yok bırakın molotofu kullanabilmeyi..

Evet silah bulundurmak medenice değil. Ama bulunduğumuz coğrafya ve etnik yapı gereği bence bir tane ruhsatlı koruma aleti bulundurun derim..nolmaz nolmaz..
keşke olsaydı ama yok.Bir merakım var,çözemediğim.
(bkz: yalanınızı skiim)
görmüyok ya, sallayın
ikiden aşağı söyleyen de yok
hahahaaa

ulan kaç yıllık polis memuruyum, belki devrelerimi görürüm diye başlığa bakiim dedim, alayı mafya çıktı amk
görsel
Babamdan kalma cz 75 fakat öncesinde kullandığı parabellum veya 38 lik smith wesson olsaydı daha çok sevinirdim maalesef standartlaştırma adı altında bunu verip onları iade almışlardı.