bugün

sözlükteki erkeklere çöpçatanlık yaparak sevaba giren yazardır.
Cadi sila mı ki bu.
(bkz: #31335183" href="/e/31335183/" title="#31335183" >#31335183)

Bir insani sevisti diye ikinci el olarak nitelendiren mahluk.

Bu kafa yapisindaki modelin erkek versiyonu da bakire olmayan bir kadini patlak olarak tanimliyor. Zihniyet ayni ilkellikte.

Genelde kucuk insanlar kucuk hayatlar hakkinda konusmam fakat bir kadinin bile insan bedenini metalastirip sevisince ikinci el oldugu algisini yaratmasi acinasi bir durum.

Biz 2016 ya girdik seni de bekleriz.
Yazar bu nickle ne anlatmak istemiş?

Not: beşiktaşlıyım.
Belli ki bazı erkeksi yada pipili kişiler tarafından tekfir ediliyor.

Bak keltos albay, siz bir kızı becerince Oruspu patlak yollu kaşar oluyor. Ama siz yapınca erkek adam lan yapmasin mi oluyor. Eğer müslüman isen içinde olduğunu durun Allah'a küfür dur.

Bazıları allahı adaleti ahlâkî edep ve adabı 2015 de bırakmış gibi. Merak etmeyin biz olduk olalı Böyleyiz.

Sizi gidiler sizi kullanılmış olmak nasıl bir şeymiş.

Eheheeh.

Eski bir yazardır hoş gelmiştir.
Başımin üstünde yerin var kardeşim.
hugo'ya katılmıştım, cadı sıla'dan kaçıyordum, telefonumun tuşu basmamıştı, oyunum bitmişti.

telefonu kapattıktan sonra saatlerce ağlamıştım, ah ulan sıla cadısı mahvettin çocukluğumu..
Ne saçma şeyler yüzünden tartışıyonuz ya.
duduş bizlik bir şey yoksa gidelim kemke.

hem kavga etmeyeceğin nikin altında işin ne?

yaptığın da iş ha.
Hukukçudur, severiz.
geçmiş nickindeki donuz listesine ekli halini güncelleyerek donuz listeme yeniden dahil ettiğim değerli yazar. uzak olsun ama mutlu olsun. saygılar...
Bi cadi sila vakası.

Bi yazar.
cadıdır büyük ihtimal solcu.
Iyi yazardir severim kendisini ehliyetsiz araba kullansada.
Sözlüğün sahipliğine soyunmuş kişi. zall a bi haber et de boşaltsın Sözlüğü.
Asıl kekoların zoruna gitmiş yazar tanesi. Kendisi bir adet beyin sahibi yazardır. Okuyoruz efendim.
yazdığı entry'lere bakıp 31 olsa çekilmez dediğim yazardır. tanımam etmem uzak dursun.

yazarın notu: tanımadan sadece bir kaç entry'sine bakıp yazdığım bu nick altını düzeltmeye elim varmasa da yok hükmünde sayın. cici bir yazar kendisi...
Kendi inancından çok başkalarını takip eden yazarımsı. Bunun gibiler yüzünden türkiye bu haldedir. Herkes işine baksın.
bazı gürühun saldırılarına bakılırsa iyiliğine tanımadan şehadet edeceğim yazar.
(bkz: cadisila)
tekrardan hoş gelmiş.
antep'e gelin gideceğine göre bugün iki nickaltı girdim bana baklava ısmarlar artık.
Antepli çıkacak diye çok korkuyorum yazarıdır.

Eğer öyleyse Kahvaltı da katmer yemeye davet ediyorum kendisini.
mis gibi yalnızlık kokan yazar.
donuza eklemiştim sanırım. eklemediysem de ekleyeyim hemen.

bir yazar.

edit: eklemişim. mutlu olsun ama uzak olsun.
Sözlüğün götüm gibi olmasını sağlayan yazarlardan sadece bir tanesi. Ayrıca şükür sebebi.
Etrafımda ki kızlara bakarak ''ne kadar da güzel insanlara denk gelmişim'' de dedirtiyor.