bugün

doğum gününü nick alti entry yazarlar a s adına kutladığım yazar.
aramıza girer girmez doğum gününü ilan eden yazardır.*
nesildaş olan besili yazar. *
bugün doğum günüymüş. nice mutlu yıllara dilediğim yazar.
Tertemiz bir kalp taşıyan yazar.
sözlükteki zonguldaklılar dan komik nickli yazar.
komik olduğu kadar enteresan nickli yazar.
gitgide yaşlanan yazar. *
muhabbetine doyum olmayan yazar. fizy.com müdavimi.
tanıştığınız için kendinizi sayılı şanslı insanlardan sayabilirsiniz. *
kendisini özleten yazarlar klübü üyesi.

arada bir uğra yahu.
gece vakti rumuzuyla yardırmıştır resmen. sığırcan ne lan? hala gülüyorum sözlük.

(bkz: yaran nickler)
aynı ırktan gelen akrabadır. *
bir şarkı sözüyle anlatmaya çalıştığım fakat başaramadığım yazardır, candır.

(bkz: you rock my world)
muhabbeti pek güzel, hoşsohbet sevimli yazar.
nickiyle gece gece yarmıştır.
çok sempatik gerçekten insanın içten içe kendine ya evladım olsa bağrıma basarım ben bunu dediği yazar .
iyi güzel hoş insan.

çok farklı tahayyul etmiş idim, çok farklı çıkıverdi. böylesi daha mı iyi bilemedim. ama zaten kendi iyi gerisi boş. bir daha görüşülesi yazar. hemde bizim okuldan.

esenlik...
şirinlik muskası yazar kişisi.
dün akşamki ankara zirvesinin en hoş kişisi. ama evet, öyle çok heveslenmesin. aminci dün gece mükemmeldi.
nickini nasıl seçtiğini anlatırken güldüren, eğlenceli yazar arkadaşımız. ayrıca itirafı konusunda, kendisini kınıyorum hatta laflar bile hazırladım o derece!
kaçıncı karşılaşmamız bilmiyorum ama nick ve adımı hatırlayabilmesi ile beni şaşırttı. hafıza muhteşem. *
kurslardan konuşacakken dersler fena girmeyelim o konuya demesin mi?
sessiz sedasız köşesinde oturup tüm flaşları eliyle engelleyen, fotolardan kaçmak isteyip kendi dertlerine gömülüp giden yazar. erken ayrılmış vedalaşamadık yine.
kendisiyle biraz ters nick sahibi, benim gibi yardım sever*, hayvan dostu güzel insan.
sevdim bu muhteremi yahu yazarı. duydum ki kpss çalışıyor, iktisadi bilimler üzerine kafa patlatıyormuş. kafayı patlatma üstadım, bak ben mısır patlattım, sen de en güzelinden bi film seç te izleyek. çalış çalış nereye kadar di mi efenim. çalışma demiyorum, fobi olarak yine çalış. arada dinlen ama.*
teyze yazar.
tahmin et kimim ben.
doğum günü yazarıdır.
teyzeliğine bir yaş daha katıp anneanne olma yolunda hızla ilerlemektedir,
mutlu yıllar!