bugün

yaklaşık 1 hafta önce gemiden stokladığım kartonlar bitti. şimdiki seçenekler ise ya adıyaman orta tütünü+makaron yada gemiye gidene kadar içmemek. tekele 16 lira verilir mi lan. 10 lirası vergi zaten amija kojim.
Destekliyoruz efendim, ben başarmak istedim ama ardından vazgeçtim.

Destek verici ilaç kullandım, (14 gün içmedim) ardından baktım ki gerçekten bırakacağım ilacı bırakıp sigaraya başladım. *
2016 yılında hayatımdan çıkmış illettir.
Sigarayı bırakacak olmanın verdiği gazla erkenden spora başlamıştım. O bile aşırı rahatlama sağladı. Ciğerler açılınca ne olacak kimbilir.
9 yıl kendisiyle müthiş bir aşk yaşadık. Ama ayrılık zamanı gelmişti çünkü artık bana büyük zararlar vermeye başladı. Tam 2 sene boğuştum bırakmak için. Rezil durumlara düştüm. Bıraktım, başladım, kendimi kandırdım. 3,5 ay oldu bırakalı. Çok özlüyorum kendisini evet ama hayallerimde kalmalı.
bekara karı boşamak kolay.
Nefes aldırır.
Dünyanın en doğru en rasyonel en verimli en güzel hareketidir.
imkansız olmamakla birlikte, her boş vaktini ve bazı klişeleri sigarayla tamamlayan insanlar için dirayet isteyen eylem.
14 senedir içiyorum.
Aç kalırım sigarasız kalmam amk.
Kokusundan nefret ediyordum. 2 ay önce bir anda bıraktım. Uzun süre irademle savaştım ama galiba ben kazandım.
Haydin bırakalım dostlar. Saat de erken.
Denemelerimin başarısızlıkla sonuçlandığı zor eylem.
Parası olmayanın bırakamayacağı meret. Parası olan zaten yerine daha iyi alternatifler bulup onları içiyor.
100. Günümü iki paket lark ile kutlamak istiyorum.

Birini ekmek arası yapıcam diğerini damardan..
o kadar kolay değildir bünye zihin alişmış bir kere eksikliği fazlasıyla hissediliyor.
Harika bir adım atmaktır.
Bu çağda neyin kafasını yaşıyosunuz,bu ne cahilliktir hala içen kaldımı ya.paketteki resimleri görünce 10 metre öteden geçiyorum.
Gerçekten istemeyi gerektirir. Kötü yönlerine odaklanıp, ilk adımı kendinizi ondan psikolojik ve duygusal olarak soğutmaktır. Ayrıca bu tüyo toksik ilişkiler için de geçerlidir haha.
Kolay olmayandır. Bıraktığınızda eksikliği unutulmuyor. Yemek sonrasında, yada içmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda zorlanıyor insan. Ama çok istemekle bırakılabilir elbette.

Ben şu an istiyormuyum bırakmayı diye sorarsanız; kesinlikle istemiyorum...
"Kafayı mı yediniz niye bırakıyosunuz sigarayı" sorusunu sormama neden olan durum.
26 yıl içtikten sonra 7 ay önce bıraktım daha da içmem o kadar net söylüyorum yok böyle bir ferahlık. erkeklere söylüyorum içmeyin 2-3 ay sonra farkı görün.
ben bırakamıyom, diğerleri bıraksın.
önce kafada bırakacaksın.
Bugün yine denemeye başladığım şey. Eskiden kısmen başarılı oluyordum. Ama uzun süredir ne zaman bırakmak istesem ertesi sabah “içmem lazımmm” diye krize giriyorum.

Ciddi manada sağlık sorunları yaşıyorum artık. O yüzden her ne kadar çok sevsem de bırakmam gerektiğini biliyorum velhasıl.
Nikotin sakızıyla açılışı yaptık, de hadi gayri. Altı yılın Son iki yılı En uzun denemem üç gündü. On günü aşarsam refaha kavuşurum gibi hissediyorum. Şans dileyin.