bugün

demli bir çay içeriz.
acik havada kosarim.
muzik dinlerim.
internet kafede cod, lotr bfme 2, dying light ya da mgs V phantom pain oynarim.
deeerrttleeenmmiiiyooooruuuuuuzz kiiiiiii.

hihihihihi.
Aydınlatan soru, hakkatten düşünüyorum da iyi boka başlamış gibi, sigara içmeden önce sinirlenince napiyodum ben..
bir şey yapmıyorum. sigara içen tipleri çaresiz buluyorum. sikkimsonik dertlerini abartıp dert kisvesi altında sigara içiyorlar.

ben en fazla çikölete yerim.
Hiç alkol ve sigara kullanmamış biri olarak;

Derdi ile yüzleşecek ve tek başına mücadele edecek yetilere sahiptirler.

Sizin gibi maddelere sığınmazlar.
Süt içer. Adaçayı içer. Melisa içer.
Çikolata yerim.
Sigara yiyolardır heralde.
Müzik dinlerim, uyurum, dertleşebilceğim arkadaşlarımı arar konuşurum.
ortalığın amına koyarım heralde.
sigaraya başlar.
amuda kalkıyorum görsel beynime kan sıçratınca, neden dertlendiğimi bile unutuyorum *
viski içer.
Ara ara sigara içen bi insandım ama artık hiç içmiyorum arada fark ise emin olun hiçbir şey dert yine sizde kalıyor yine derdoya düşünüyorsunuz o yüzden boşuna dertliyim o yüzden sigara içiyorum diye kılıf uydurmayın belki 15 20 dk rahatlatıyodur ama gerisi fos. Ne yaptığıma gelirsek müzik dinliyorum uyuyorum resim çiziyorum veya yazıyorum uyumak dışında hepsi daha da dertlenmeme sebep oluyor.
Maraş otu atıyordur damağa.
ağlarım ben. müzik dinlerim kendi kendimle kalırım. hatta ağlamadan önce fonda çalıcak şarkıyı kendim seçerim.
abdest alir iki rekat namaz kilar butun sıkintilarimizi yaradana arz ederiz. derdi veren dermaninda verir elbet.

allah var gam yok.
En sertinden bir filtre kahve veya türk kahvesi (tabiki yine en acısından)arkadan veririm sam smith im not the only one ,lay me down veya adele hometown Glory,someone like you,şimdilerde bir de hello.
Camı açarım oturum koltuğa dağlara,yıldızlara,gökyüzüne bakarım ve düşünürüm,ağzımda acı tat,müziğin hüzünlü eşlikiyle sadece düşünürüm.
Müziği son sesine getirip deli gibi spor yapar.
eğer erkekse makyaj yapar, oje sürer, pedini değiştirir.
Uyuyoruz.
viski içerler.
Meme emer. Aslında hikayesi çok uzun, sigarayı bırakmak için Freudien bir yol izlemem gerekti. Kimse sonucun böyle olmasını istemezdi.
Asıl soru, sigara içmeyen insanlar kahvaltıdan sonra ne yapıyorlar? Sigara icenlerin ceohesinden bakınca Çok büyük bir boşluk değil mi?