bugün

3 ayda bir banyo yapıp birde sigara kokar öğğkk pistir kakadır öyle kız mı olur yeaa şeklinde atıp tutanlara dert olmuş kızdır.
şahsıma fazlasıyla itici gelen kızdır.
Özellikle sokakta sigara içerken kendisini gören insanların yadırgadıklarını yüz ifadelerinden anlayıp ama erkeklerin hakkı olduğu kadar kendi hakkının da olduğu bilincinde olan kız tipidir.
içmesin, yakışmıyor diyeceğim kızdır.
Bir bayana yakıştıramadığım ilk şeydir. "Bayan" güldür, çiçektir yakışmıyor be..
normal bi insandır. sigara içmek kadın erkek ayrımı yapmanın en saçma olduğu eylemlerden biridir. sağlığa zararlıdır amenna. ancak kadın ve erkeğe de aynı zararı verir. iğrenç ise her ikisinde de aynı derecede iğrençtir ki bence asla değil. hep savunduğum şey şudur ki sigara bazı insanların karakterlerini güçlendirir, anlattıklarını daha da etkili kılar. iki sözcük arasındaki bir nefeslik es nasıl da havalıdır. ayrıca sanat filmleri de sigara üstüne kuruludur.
(bkz: cahil cahil konuştum yine)
(bkz: efkarlandım bi sigara yakayım)
muratti içiyorsa sevgilisi olmak istediğim kızdır otlağı kurdum amk.
Cok seksi kızdır.prestij içiyorsa bilemem tabi.
Benimdir. E napalım arkadaş?
Ben içmiyorum, yalıyorum.
birçoğu marla singer' a özenerek başlamıştır.
kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. özellikle bulunduğum ortamlarda dikkat ediyorum sigara içmeyen kız görmek baya bir zor oluyor. artık bu genellemeden çıkmanızın vakti geldi bence.
Kesin vurd...
Yok la yok, sigara içen memeli bi insan işte.
Sigara içen kız geleceğin annesi de sigara içen erkek geleceğin icâdı falan mı? Sigara içmeyi onaylamıyorum ama burda yapılan ayrım saçmalığın daniskası.
son derece itici olan kızdır. kız dediğin masum olur sigara nedir?
bazen hayatta kımıldamayan yapraklar vardır. ağaçtan kopup düşen. işte onlar toprağa yaslanıp beklemelilerdir. toprak onları içine çekip bir başka ağaç çıkaracaktır. daha büyük ve görkemli. sabretmeliler parçalanmak yerine rüzgara.
Yüzündeki çizgilerden
çok önce faydalanması demektir.
itici kızdır, hem güzelliğine, hem de cebine yazıktır.

(bkz: Babasını paramatik olarak gören kız)
sağlığı büyük tehlikede olan insandır. kız erkek diye ayrım yapmamak lazım!

ilk sigaramı 12 yaşımda içtim, sonra ara ara devam ettim. sonra tamamen bıraktım, eğer bir geleceğim varsa onu da pişmanlıkla geçirmek istemem.
bağımlısı değilse, istediği zaman bırakabilecekse evlenmek için tercih edebileceğim kız.
Normal birseydir erkek neden iciyorsa kizda ondan iciyodur.
Bu sabah itibari ile icinde bulunmadigim gruptur. Sakiz cigneyen kizlar basligi adi altinda toplanabiliriiiz *
(bkz: no smoking)
kızı erkeği fark etmez. Kim ne derse desin;
ii tii ci si niiiz....
benim, biliyorum benim gibi kızları pek kimse sevmez. sonuçta kadın sokakta öldürülebilir ama sokakta sigara içemez değil mi? kadına tecavüz edilir ama kadın sigara içemez,kadın aşağılanır,yok sayılır ama sigara içemez. hepinizin canı cehenneme,sıradaki sigaramı sizin için yakacağım.
Sigara içen erkekten farksızdır.
genelde kendini böyle görüyor;

http://www.smokernewsworl...ng-smoking-statistics.jpg

ama aslında böyle;

http://galeri4.uludagsozl...inin-iticiligi_168004.jpg