bugün

(bkz: ibne basın bunu da yazın)
fatal diyince akla gelenler başlığına atıftır. sözlükte onlarca x diyince akla gelenler başlığı dururken (ara: deyince akla gelenler) ve bunlara yazılan yüzlerce entry silinmeden yerinde dururken, bu başlığa yazanların çaylak olması ne kadar ironiktir siz düşünün.

moderasyon format dışı bir entry girdiğim için çaylak yapmış. bakalım, iki gün sonra çaylaklığım biticek ve ben bu başlığa tanım içeren entry gireceğim o zaman ne olacak.

dip not : mistiq kedi, kuyruk acısıyla bunları yazıyorsun diyeceklere, lan olm (buraya kızım da gelebilir) ne kuyruk acısı, iki gün sonra burada 3. senem olacak, bu sözlüğün her anını biliyorum, bu sözlüğün bu hallere gelmesine sıkılan biri olarak tepki vereyim dedim hepsi bu. ok bye.
öyle bir yarış ki bu ilkokul bebelerinin dahi katılmamak için bahane uyduracağı türden.. ama moderasyonumuz sağolsun yarış komitesinin başında yerini almış vaziyette.. hata üstüne hata, olmayan ve uygulamada ısrar edilen kurallar sayesinde insanları şaşkınlığa uğratan türden..

gülmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yarışı seyredin! O kadar komik ki biz bir aydır buna gülüyoruz..
(bkz: moderasyon beni çaylak yapamaz ki)
moderasyonun verdigi caylaklik cezalari.

bu basligi yeniden canlandirirken tek amacim fatal'in adima baslik acmasina karsilik vermekti, bi nevi borclu gibi his etmek belkide taninmayan binlerce kisinin arasindan birinin kendisini fark ettigini dusunurek sevinmektir, adam yeni nesilleri sevmiyor olsada, topumuzdan nefret etmis olsada, hos geldin yerine sadece 6.nesil yazar yazip birakmis olsada adima baslik gorunce sevindim lan uktelere bakarkende bu basligi gördüm ukteci notunda yiyorsa doldur gibi birsey vardi doldurdum yine silsinler yine doldururum.. ha basligi actim diye ucururlarmi, ucururlarsa harbi sidik yarisi yaptiklarini kabul etmisler demektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar