bugün

anlayamıyorum kadınları abi. az önce sırılsıklam sevişmişin. saçlar çekilmiş, yorgan yolunmuş, yatağın anası ağlatılmış. titreyerek boşalmışın. sonra iş bitince vay efendim muhteşem yüzyıl'dan hürrem ayrılmasaydı ne iyi olurdu dimi naci?. vay efendim yarın ne yemek yapayım aklıma hiçbi şey gelmiyor falan. cevap vermeyince de götünü döndü yattı oluyor. hakket bu kadınların iç dünyası çok tuhaf. bitti gitti işte bütün gizem.

- uyudun mu naci?
+ ıhhhğ
- hatırlıyor musun ilk çıktığımız günü,
+ hığğhh
- senin suratına martı sıçmıştı hani
+ hıığğ
- sen yerden taş alıp atmaya çalışırken cartt diye pantolonun yırtılmıştı ihihi
+....
- uyudun mu yaa
+ ....
- naciii
+ ....
- of ya, naci diyorumm...

en iyisi önce sohbet, sonra seks abi. her zaman tatlı olmuyor.
düşündüm de, hep seks amk. keşke hiç konuşmasak. martısını siktimin.
-süperdin.
+hıh. her zamanki halim...
-siktir git. sanki bilmiyoruz amk...
Şizofrene bağlamak. *
Evlilikte mümkün olmayandir hemen gerçek hayata geçilir.
tadına doyum olmayan ama ertesi gün tatil değilse uykusuz kalma sebebidir. herkesle mümkün değildir ne yazık ki.
soğuk bir bira, bir de sıgara ve az sohbet iyidir.
*sevişmişliğin verdiği rahatlamayla iyi gider bunlar.
10 dk önce:

Sik beni nacii. Evet evet harikasın...aaaahhh ohhhh... Harikasın erkeğim... Harika sikiyosuun. Devam ettt...amımı parçala.... Iııohhh.

10 dk sonra:

Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta.
Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.

Şair ne güzel söylemiş di mi Naci?

Naci... Naciii...

Uyudun mu hemen ruhsuz herif?

Oldu mu şimdi ya?
çok uykum geliyor benim yaa.
kadınların çok sevdiği ancak erkeklerin nefret ettiği eylemdir. tabi genel itibariyle. erkek biyolojisi ejegulasyon sonrası uyuma eğilimi gösterir. 3000 metre civarı koşmuş gibi enerji tükettiği için de bu çok doğaldır. ayrıca dörti tolk da yapmışsa eğer, 5 dakika öncesinin mahcubiyeti ile konuşmamayı tercih eder. kadın nedense sanki hiçbir şey yapmamışcasına sohbete odaklıdır. ve genelde soruları erkeği rahatsız edicidir. eğer seks sonrası kadının sorularına cevap veriyorsa erkek, sadece ayıp olmasın diyedir.
sevismek kadar zevkli olmasa da zevklidir. sohbet esnasında sigara yakıldı ise tadına doyum olmaz.
seviştikten sonra şiir yazanlar da var, yat kalk haline şükret diyebileceğim eylem.

(bkz: gonca vuslateri)
değerlendirebilen için sevdiceğinle yapabileceğin en güzel sohbet anlarından birini yakalamaktır.
-ben duşa giriyorum.
+yhaa bi dakka ama bi dakka. söylsene ndn ben,onca kız varkn neden beni seçtn?
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
-çok yoruldum
+çook güzeldi hayatım
-son pozisyonda çok zor oldu ama zevki çok fazla aldım bebeğim
+hadi duşa girelim

böyle birşeyi yaşamak isteyen uzun düz saçlı beyaz tenli 160-170 boylarında olan ve, 170 boylu açık kahve-ela renkli gözlü erkeklerden hoşlanan kızlar bi özel mesaja bekleniyorsunuz.