bugün

aslında yanında olmaktan hoşlanmadığın biriyle birlikte olunduğunda oluşacak olan kaçınılmaz his.
Yarım saat motoru soğuttuktan sonra kadına karşı eskisi gibi hisler bekleyebilirsin. Erkekler böyledir. Sıkıntılı yaratıklarız.
zina yapıldığını gösterir.
Duygusuz seks yapan vasataltı insanların yaşadığı hissiyat. Böylelerine ne desek boş.
Sevişmek için seviştiğiniz kadınlar için oluşan histir.

Sevgi, aşk heyecan, adrenalin, kelebek kıpraşması ve bilumum kalbinin o kadına karşı attığını hissettiren duyguları beslediğin kadınla yaşadığında gel birdaha konuşalım bu konuyu yazar kardeş.
Eskiler bosuna dememis.
'Görenin yiyeceği gelir, yapanın kusacağı"
s*k*şten sonra hemen açılan başlık *
(bkz: ikizler burcu)
sımsıkı sarılıp sabaha kadar sarmaş dolaş beraber uyumak içinizden gelmiyorsa bu ilişkiyi sonlandırmak --her iki taraf için-en doğrusudur.
Sevgisizlik işte hep.

Oysa insan sevdiği kadınla birlikteyken, hiçte öyle olmuyor..
işte evlilikte böyle olmuyor yani ama evlilik dışı ilişkilerde şeytan hoş gösteriyor daha sonra soğutuyor. Evliliğin kutsal yönünden birisi de işte bu.
"gözüne domuz gibi gözükme" versiyonu da yok değildir.
Kim ne derse desin amacı, önceliği sex olan erkektir. O yüzdendir seviştikten sonra soğuması. Adam amacına ulaşmıştır. Öyle olmayan erkek var mı?inanıyorum şahsen.
sadece boşalım kaynaklı ve tabanlı cinsel ilişki sonrası yaşanan seksüel bir mıltretondur.
partnere karşı hissedilen duygulara göre değişir. zevk alayım, ben ben ben diye takılırsan soğursun.
Libidoya göre değişiklik gösteren histir.
Bazen birincide dönüp yatarken bazen 4-5 gidiyor.

Afedersin götüm gibi kızla sevişirsen soğursun tabii. Partner çok önemli.
kadınların cok fazla uzerlerıne alındıkları durum. sayın bayanlar kendı kendımıze tatmın etıgımız zamanlarda bıle bır 5 dk falan kendımızden tıksınır ve pısman oluruz. malzeme bu.
Kadına karsı değil de o ana karsı bı soğuma olabiliyor genelde. Eğer prezervatif kullanılmamışsa etraf fazlaca kirlendiginden o an tad kaçar ve temizlenin 2.ye geçilirken giderilmiş olur.
kadına karşı oluşan soğuma hissi değildir. erkeğin tatmin olduktan sonra, cinselliğe karşı oluşan soğuma hissidir.
Psikologlara göre, taa mağara devrinde yaşayan ilk insanlarda erkeğin ailesini korumaya güdümlenmiş ilkel iç dürtüsünün günümüze sarkan kalıntılarıdır.

Sevişmeyi (döllemeyi) bitiren erkek, boşalmanın getirdiği mahmurluğa kapılıp uyuklamamak veya gevşememek için içgüdüsel olarak kadına karşı tiksinti ve uzaklaşma hissine kapılır ki ayık kalsın, hayatta kalmanın gerçek "survivor" yarışması olduğu ortamda, asli görevi olan aileyi koruma işine tekrar dönerek tetikte durmaya başlasın.
aşk yoktur.
seviştiğiniz kadın hangi özelliklere sahip olursa olsun bir şekilde az veya çok mutlaka oluşan tuhaf psikoloji.
Sevmediğin kadındır, sevdiğinden sogumazsin ki. Soğuyamazsın. Onu alıp koynunda uyutursun beraber geldiğiniz o zevklerin yatağında.
ergenlikte olur.

düşünce: insan elinden soğur mu hiç?
sigara ihtiyacından kaynaklanır.