bugün

Her zaman kendini haklı bulan ve bağıra bağıra söyleyen adam.
bencil insan tipi.
çok konuşan, gereksiz yere kendisini övme amacında olan ve karşı tarafı överken bile kendisine pay çıkarabilen tipdir.
bir insan çok konuşup üstüne üstlük birde kendinen konuşup duruyorsa daha sevildiğini görmedim.

edit: ha birde başkalarına gömerek toplum içinde espri yapanlarda sevilmiyor sanırım.
gösteriş meraklısı, kendi olamayan sürekli başkasını taklit eden tipler bunlardan sadece birkaçıdır.
Ukala, gevşek, laubali tiplerdir. Bir de bunların üzerine her şeyi ben bilirimci tavırlı olanlar vardır ki...
narsist ve ne oldum modunda olan tiptir.
yalaka laubali ve sürekli espri yapmaya çalışan.
vir ha söylenen insandır. bi sus amk .... ne diline, ne eline ne de beline sahip olamaz vs.
anı anını tutmayan karakterini kendi bile bilmeyen tip.
negatif enerjisi ve kaprisleriyle ortamın amına koyan tiplerdir.
yalakalar.
bunlar okul zamanı hocalarının, iş hayatlarında ise yöneticilerinin kıçını yalarlar.
okul için not, iş için yetki için yapmayacakları bok yoktur. Allah'a havalesiniz.
türkiye cumhuriyetinde; vatansever mustafa kemal i savunan dinini savunan türk bayrağına aşık insan. sevmiyorlar bizi efendim ne yapalım.
insanın kendisini boşlukta hissetmesine neden olan hayatı değersizleştiren davranışları olan tiptir.
dengesiz, ne istediğini bilmeyen insan tipidir.
hep kendini haklı gören tip.
(bkz: orospu çocuğu ev arkadaşı)
Cahil insandır. Ülkemizde bolca var malesef.
çok konuşan, o şirket senin bu şirket benim diye geçinen, içtiği 2 çayın hesabını yapan adamlardan nefret ediyorum. Az biraz mütevazi ol amına koyduğumun evladı. Kendini kime ispatlamaya çalışıyorsun. Böyle bir adam var ortamımda yazık.
megaloman ve pragmatist olanları. sexüal herşeyle ilgili olanı
Recep tayyip ERDOĞAN,demek yeterlidir hepsini kapsıyor.
yavşak tiptir.
benim. ulan itin götüne soktuğunuz bütün özellikler bende var.
ispiyoncu, yalaka, bencil, yalancıdır.
siyasetle ilgilenmeyen insan. ve buna rağmen siyasi insanları eleştiren insan. orrrospu çocuğu.