bugün

Hiçbir şey yapmasan da varlığı yeter bazen, yaptığın en basit şey bile güzel gelir.
Yav hadi abicim hadi aq.
Kamp yapmak ! yahut nabokov' un karakterleri gibi sonsuz bir yolculuğa çıksak, tıpkı onun göçebe ruhu gibi, esasında hiç varamadan..

'' Ah Lolitam benim ! Hiç varamayacağız gideceğimiz yere.. ''
kanlıca'da yoğurt yemek. birbirini sevmek.
En güzeli ilgi östermek. Bayılırlar ilgiye.
akşam üzeri piknik.
beraber uyumak.
Sevişmek, ama sadece bedenen değil sevmekten ileri gelen bir eylem olarak, iliklerine kadar
bir şehrin sokaklarını keşfetmek...
Yer: Akyaka- Muğla.
Saat: 02.00 civarı.
Denizdesin, Azmak nehrinden buz gibi su Ağustos sıcağında deniz suyunu girilebilir hale getiriyor.
Kıyıya uzanmışsın kulaklarının yarısı suyun dışında yıldızları izliyorsun. Vay be.
sikiştir efendim. gerisi boş romantizm.
ikindi vakti kahvaltısı. Gün 24 saat; 24 saat ne sevişilir ne de sevilir. Zaten sevişmeye mutluluk molası vermek akıllı insanların işi. Evet, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var. Şair öyle dedi diye denemeyimledim, sonuç: müstesna tebessümler. Tabii sonraleyin tebessümler ısırıksal hazlara kendini bırakıyor sevişimde. Ve bittabi evet; sevişmenin mutlulukla ilgisi yok. Ben freud'un kısmi yalancısıyım.

Kahvaltı yapmak mutlu eden bir eylemdir. ikindi vakti dahil.

Sevin ve sevişin genç insanlar sevişin.
Durumu olmayan mastürbasyon yapabilir ama öncesinde kahvaltı şart.
Gün batarken denize gidip akşam/gece kayalıklara oturmak.
istediğin an popo ellemek.
ve meme avuçlamak.

eved.
Kesinlikle kamp.
Gün batımı izlemek.
kooperatife girmek olur. birlikte kar edersiniz.
Sek sek oynamak.
Seks demeyen var mı bu eyleme allah aşkına?
görsel
yemek yapmak. yani beraber yapıldığında eğlenceli görünüyor. kitap okumak da olabilir ya da dans etmek. bence sevgiliyle yapılan her eylem güzeldir.
görsel
Yılbaşında karantinaya girmek, gündüz evde tek başına izlemek, akşam güzel bir yemek yapmak, gece de sevişmek. Yani aralarda da sevisilebilir o da uyar.
Eski esine dair en cok neyi ozluyorsun deseniz bu diyecegim.
Eski esim beraber gecen 10 senenin sonunda bana dedi ki:-ben evden cikmayi sevmezdim. Sen bana seyahati sevdirdin.

Eski esim faturalari, kirayi oderdi. Benim param ise keyfimiz icindi. Sik sik a sindan z sine tatil programlari yapardim ona. Fethiye, oludeniz, bozcaada, eskisehir, ankara, safranbolu, amasya vs. Haftasonlari o kadar cok gezdik ki evliligimde. O kadar keyifli, eglenceli ve neseli gecerdi ki beraber.
Beni kollarina almis, popiskodan kasik pozisyonunda vantuz gibi sarilmis. Onun kollarinda olunca huzurla 8 saat uyumusum. Hayali nasi gussel. Kalp.
Aylardir gunde 2-3 saat uykuyla yasamaktan imanim gevredi de. Uhu.