bugün

Gerçekten sevilen biriyle yapılan her şey olağanın üzerinde keyif verir ki... basit araba yolculukları, yürüyüşler, beraber kahve içmek... fiziksel temas içeren eylemleri sayamıyorum bile.
gezi parkı eylemi...
Çayırda çimende iftar yapmak.
sevdiğini ve sevildiğini hissetmek yetmiyor mu ki, üstüne hayal kurayım..

sayılan eylemlerin tamamına yakınını neredeyse herkes yapıyor, ama aşkım kuşkum dedikten üç gün sonra ayrılmayı da biliyorlar...
Beni kollarina almis, popiskodan kasik pozisyonunda vantuz gibi sarilmis. Onun kollarinda olunca huzurla 8 saat uyumusum. Hayali nasi gussel. Kalp.
Aylardir gunde 2-3 saat uykuyla yasamaktan imanim gevredi de. Uhu.
Eski esine dair en cok neyi ozluyorsun deseniz bu diyecegim.
Eski esim beraber gecen 10 senenin sonunda bana dedi ki:-ben evden cikmayi sevmezdim. Sen bana seyahati sevdirdin.

Eski esim faturalari, kirayi oderdi. Benim param ise keyfimiz icindi. Sik sik a sindan z sine tatil programlari yapardim ona. Fethiye, oludeniz, bozcaada, eskisehir, ankara, safranbolu, amasya vs. Haftasonlari o kadar cok gezdik ki evliligimde. O kadar keyifli, eglenceli ve neseli gecerdi ki beraber.
görsel
Yılbaşında karantinaya girmek, gündüz evde tek başına izlemek, akşam güzel bir yemek yapmak, gece de sevişmek. Yani aralarda da sevisilebilir o da uyar.
yemek yapmak. yani beraber yapıldığında eğlenceli görünüyor. kitap okumak da olabilir ya da dans etmek. bence sevgiliyle yapılan her eylem güzeldir.
görsel
Seks demeyen var mı bu eyleme allah aşkına?
Sek sek oynamak.
kooperatife girmek olur. birlikte kar edersiniz.
Gün batımı izlemek.
Kesinlikle kamp.
ve meme avuçlamak.

eved.
istediğin an popo ellemek.
Gün batarken denize gidip akşam/gece kayalıklara oturmak.
ikindi vakti kahvaltısı. Gün 24 saat; 24 saat ne sevişilir ne de sevilir. Zaten sevişmeye mutluluk molası vermek akıllı insanların işi. Evet, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var. Şair öyle dedi diye denemeyimledim, sonuç: müstesna tebessümler. Tabii sonraleyin tebessümler ısırıksal hazlara kendini bırakıyor sevişimde. Ve bittabi evet; sevişmenin mutlulukla ilgisi yok. Ben freud'un kısmi yalancısıyım.

Kahvaltı yapmak mutlu eden bir eylemdir. ikindi vakti dahil.

Sevin ve sevişin genç insanlar sevişin.
Durumu olmayan mastürbasyon yapabilir ama öncesinde kahvaltı şart.
sikiştir efendim. gerisi boş romantizm.
Yer: Akyaka- Muğla.
Saat: 02.00 civarı.
Denizdesin, Azmak nehrinden buz gibi su Ağustos sıcağında deniz suyunu girilebilir hale getiriyor.
Kıyıya uzanmışsın kulaklarının yarısı suyun dışında yıldızları izliyorsun. Vay be.
bir şehrin sokaklarını keşfetmek...
Sevişmek, ama sadece bedenen değil sevmekten ileri gelen bir eylem olarak, iliklerine kadar
beraber uyumak.
akşam üzeri piknik.
En güzeli ilgi östermek. Bayılırlar ilgiye.