bugün

görsel

Söyle bir şeydir.
Eve gelecek olan arkadaşlara yemek hazırlamak. O toparlarken siz dağıtırsanız o mutfağı bir de delirir ki aman aman. Ama yine de en güzel şeylerden birisidir. Çok çok uzun zamandır yapma imkanınız olmadıysa bu kısımı hatırlamak üzmüştür ama yapıldığında mutlu eder, olunur.
Öpüşmek.
Başparmağınla yüzünü okşamak.
en guzel eylem demek tek bir eylem demek . bu basliktaki ucuncu tanimim sanirim ve her birinde farkli bir acidan bakmaya calisiyorum.

bu anlamda sevgiliye sarilmayi bir level atlatarak sevgiliye sarilip aglamak diyorum.

kadinlar duygularini ifade konusunda erkeklere kiyasla daha basarililar bu nedenle bir kadinin sevgilisine sarilip aglayabilmesinde siradisi bir sey oldugunu dusunmuyorum ama bir erkek acisindan bakarsak baskasinin yaninda aglamanin zorlugu bir yana bir kadinin yaninda aglamak hele de bu kadinin sevgiliniz olmasi epey zorlayici bir durum.

eger sarilip gonul rahatligi ile aglayabilecek kadar birini sever ve ona guvenirseniz o kizi birakmayin.
Banka soymak. Paraları alıp uzaklaştıktan sonra ülkeyi terk ederken tenhada sevgilinizi vurabilirsiniz.
tırmanış yapmaktır.

trekking yapmaktır.

kamp yapmaktır.

snowboard yapmaktır.

bisiklet turuna çıkmaktır.

bunları yapabilecek kadınlar var.

2-3 tane tanıyorum fakat çirkinim diye bana aşık olacaklarını sanmıyorum.
Aylardır süren hasretin ardından aynı yatakta uyurken sevgilinin saçlarını karıştırması, bu hisle birlikte uykuya dalmak, gecenin yarısı uyanıp kulağına seni seviyorum demek...
dağda koyun otlatmak.
sadece uzun uzadıya bakışmak..
banyoda yıkanışmak. ( yeni bir kelime üretilmiştir )
(bkz: masaj)
Bir Ekim günü, tam akşam üzeri, hava ne siyah ne de Beyaz, biraz griye biraz laciverde çalıyor. Bulutlar, bir fırçanın gelişigüzel sallanışıyla dağılmış gibiler. Rüzgâr o kadar şiddetli ki, uğultusu koridorda duvarları titretiyor.

Oda karanlık, yalnızca son ışık kırıntılarıyla etraf seçilebiliyor. Ve o anda ay ışığı sonatı'na giriş yapılıyor, yeni başlayan yağmurla beraber. Ve piyanonun üzerinden, biricik sevgilinin gülen çehresi gözüküyor.

işte ben bunu istiyorum.
düğün öncesi anlaşıp düğün yapmamak. gel şu düğünü yapmayalim. o parayla dünyayı gezelim. hatta sen gelinlikle gez.
Evlenmek?
Tamam vurmayın.
olunca düşünürüz tribe sokmayın şimdi adamı.
saçlarını sevdirerek uyuması ve saçlarını severek uyutmam.
Sevgilinde, içtiğin çayın bile bir anlamı olur zaten, bir zahmet olsun zaten. Çok da şey yapmamak lazım.
En sevdiğin şarkıyı birlikte saatlerce dinleyip, dergi okumak..
buğu yapan arabanın camına bir şeyler yazmak.
en güzeli sebepsiz yere öpüşmektir.
görsel
sevgilinin dizine yatıp saçımı okşamasını özledim.

saatlerce öyle kalabilirim. neyse. yok yok ağlamıyorum.

t: güzel eylemdir.
görsel
Pes biliyorsa kalbimin hırsızıdır.
Kick boks yapmak.
Ciddiyim, bence çok heyecanlı olur.
Gerci sevgili dediğim nikahlim.
Aksi kabul edilemez.