bugün

malsınızdır.
(bkz: Sözün bittiği yer)
büyütülmemesi gereken bir sorundur.
hatta sorun bile değildir. sarılın.. birbirinize bakın.. kelimeler iletişimde duyguları taşıyan araçlardır zaten. bilgi aktarımı gerçekleştirmeyecekseniz o an, sarılın.
ilişkinin bitmek üzere olduğunu gösterir falan yazanlar olmuş bence öyle değil. Yani yüzyüzeyken çok fazla bir şeyler konuşmaya gerek yok zaten öper koklarsın müzik dinlersiniz birlikte, dolasırsınız filme gidersiniz bir şeyler yersiniz. Yani vakit geçer.

Telefonda konuşulacak bir şey bulamiyosaniz bu gayet normaldir. Ama bazı mallar 2 saat konuşur hatta 3-4 saat konuşanlarda var. Sonra askim ben kapatsam deyince, yaa sen benden sıkıldın mı. Anayın amı. Telesekreter misin lan sen.
Konuşacak bir şey bulamıyorsanız açıp hitler belgeseli izleyin.
bir keresinde sessizlikten sıkılıp sizin ilden ne ihraç ediliyor diye sormuştum. maksat muhabbetse hakkında öğreneceğiz bişey kalmamışsa ona anlatacağınız başınızdan geçmiş günlük bir hikayeniz yoksa illa ki bişey bulunuyor.
Demin yaşadığım durumdur. Bilemedim ne konuşsak her türlü ipucuna açığım sözlük.
konuşacak çok şeyi olan ama fırsatı olmayan insanların sizin o halinizi gördüklerinde ecdadınıza küfür ettiklerşne delalettir.

aman diyeyim.
Sessiz de oturabilirsiniz. Öyle bir hakkınız var.
5 yıllık ilişkimde coğunlukla telefonda yaşadığım durum. sürekli aynı muhabbetler vs. artık telefonla konuşasım gelmiyor. yüz yüze bir nebze olsun idare edilebilen bir durum.
Ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekir. Bir uyumsuzluk söz konusudur.
(bkz: sonun başlangıcı)
(bkz: ayrılık)
12 yaş civarında sıklıkla görülen olay.
-sevdiceğim, şununla konuşalım mı?
+olmaz tarumar, bence bununla konuşalım.
-hayatım, o bir kedi kakası...
+seninle konuşacak bir şey bulamıyorum... * -ama o kedi kakası...
+namuslu bir kedi kakası! * -tamam be, merhaba kedi kakası kardeş, nasılsın? ah! ah! neriman! ısırıyor bu!
+hı, bok ısırıyor... * -sırıtma öyle, tebessüm et yeter...

not: yoğurtçu parkı dolaşmak için pek de cazip gelmiyor. hep pis bir koku...
ayrılık varsa ufukta bu sadece bahanedir. misal biz, 2-3 saatin altında konuşmamız olmamıştır. hayatın anlamından girerdik, evrim teorsinden çıkardık. nietzscheye laf atardım o bana karşı çıkardı, feminizmin tarihini anlatırdı ben onunla dalga geçerdim, sonra konu futbola gelirdi takımlar oyuncular derken, kuantum fiziğine geçerdik, uzay-zaman ilişkisi falan, birden o modern fiziği savunurken ben newtona olan hayranlığımı dile getirirdim. kısacası çok renkli ve sonu olmayan sohbetler vardı ama bitti işte hemde çok basit bir neden yüzünden.
Bu durum başlı başına konuşmak için bir konudur.
An itibarıyla ayrılış yakındır çünkü Tüm malzeme tüketilmiştir.
Bu durumu konuşun o zaman.
Mesela, bazen geliyor konuşamıyorum senin karşında diyerek girin konuya.
Neden diye sorduğunda büyük ihtimal bilmiyorum diyeceksinizdir.
Oradan yürüyün.
Yani şöyle.
Bilmiyorum, kendime de soruyorum sonra kendime bile cevap veremiyorum deyin.
Büyük ihtimal heyecandan, pot kırma korkusundan ya da yeni bir ilişkiye başladığınızdandır.
En kötüsü ise dikkatinizin dağılmasındandır ve bu sıkıldınız anlamına gelir.
Fakat hissettiğinizi dile getirmek için ilk önce kendinizi dinleyip daha sonra ifade etmek gerekmez mi?
ilişkinin başları ise zaten birbirinizi yeteri kadar tanımıyorsunuz. Zamanla birbirinize alışma sürecine girdikçe ve yaşanmışlıklar çoğaldıkça düzelecek sorundur.
Zaten bu saatte konusmaya kasıyosanız ya sevgili değilsiniz ya da ergensiniz.

(bkz: Sevişmemiz gereken bi konu var)
Ortak nokta olmadığını anlatan Sohbet muhabbet olmadan tatsız tutsuz bok gibi sevgiliye sahip olmaktır sevenler boktan sidikten konuşur yine konuşur.
üzerinde ne var yaz.

şaka lan şaka sakın yazma. :D
Erkek 5 e 10 dur bana göre.
zamanla duzelecek olan sorundur. samimiyetle alakali bi durum bence.
ne ruhsuz insanlarsiniz birader.