bugün

onu mutlu etmek adına çalınan şarkılardır.
--spoiler--
öneri alınır.
--spoiler--
ismail yk - allah belanı versin.
Ankaranın bağları.
eline her gitar alanın çaldığı şarkılardır. Akdeniz Akşamları iyi bir örnek olabilir.
akdeniz akşamları değildir.
Ahmet kaya - kum gibi.
hani maksat şehirlere bombalar yağardı her gece, biz durmadan sevişirdik kısmını bağırarak söylemek.
o an yazılacak küçük bir beste. *
isaac albeniz- asturias, yerse. Joaquin rodrigo- guitar concerto(oldu canım dediğinizi duyar gibiyim), torroba-sonatin, fernando sor-sihirli flüt varyasyonları, celedonio romero- fantasia cubana, Francisco tarrega-lagrima, Arap kapriçyosu, gran jota, Recuerdos de la alhambra vs vs.... Bu tarz bir şey çalarsa benden hata da yapsa 10 puanı alacak sevgilidir. Caddelerde rüzgar, nothing else matters çok basit düşünce ürünü. Evet zor beğenirim evet yakın bir zamanda(19 Haziran Perşembe imiş) gitar konserine gittim. Bu eserleri de şimdi programa bakarak yazdım çünkü konserden sonra etkilenip bir süre 1-2 hafta gibi gitara takılmıştım bunları dinliyordum arada. Sonlara doğru uyuklasam da konserin(adamla hiçbir alakası yok) bende demek ki gitar merak yaratmış ki gittim böyle araştırdım dinledim bir daha bu tarz bu programda olan eserleri. Diyeceğim o ki; sevgilinizin sevdiği müzik türünden bir şey çalın ya da hiç takmayın en iyi bildiğiniz sevdiğiniz eseri çalın sevgili ilgili biriyse elbet beğenecektir. *
sting- shape of my heart.
Ayna-ölünce sevemezsem seni.
Ayna-ahu gözlüm.
Leyla the band-beni affet.
Yaşar-benim bütün rüyalarım seninle.

akdeniz akşamları gibi etiket şarkılar değildir.
mozart - lacrimosa
dance of the night'da olabilir.
(bkz: çav bella)
Fuck you fiona adlı şarkıya bakın. Barenizi basın ve gözlerine uzun uzun bakın. Bunu yaptığınız zaman otomatik bir şekilde arkadan havai fişekler patlar zaten.
Led Zeppelin - Babe I'm Gonna Leave You

https://www.youtube.com/watch?v=koX_N8u27qw
(bkz: Cancion Del Mariachi)
Söylerken antonio banderas hareketleri de yapılmalı ama.
Teoman-uçurtmalardır.
aslında çalınmaması gereken şarkıları yazmak lazım (bkz: akdeniz akşamları fabrika kızı çav bella). klişeleri geçiniz.
Sevgili kişisi eline gitar alıp bana şarkı çalmaya yeltense bile yeter ya. Ama ne bileyim tatlı bir şeyler isterdim. Yabancı eric clapton
Yerli mfö den herhangi bir şarkı.

Olmaz olası geceler...
give love a try şarkısıdır. ulan melodisini çalmakta çok kolay. ben çalıyordum valla sadece güzel bi aksağın gerek sesin pek önemi yok bu şarkıda. yani var da öncelik değil.
bir santana smooth çalınsın varlığı varlığınıza armağan edilsin.
Duman - seni kendime sakladım. Yada elleri ellerime de olabilir.
Berdan Mardini'den şaka şaka elektro gitar iseavenged sevenfold parçalarından deneyebilir.