bugün

bi yerden sonra aslında sevgili olmadığınızı gösterir.
ayrılık öncesi verilen ilk sinyal.
aslında alınmaması gereken durumdur. asıl samimiyet ona hissettiklerini veya rahatsız olduklarını söyleyebilmektedir. yoksa dilediğin sevgi sözcüğünü kullan kaç yazar.
açık sözlü birinin hiç çekinmeden söyleyebileceği bi söz.
evliliğin yakın olduğunu gösterir. artık siz onu herşeyi ile kabul etmişsiniz demektir.
ardından sevgili dişlerini fırçalar. oral-b ile ailecek mutluluğu yakalarsınız.
istenmeyen ilişkiyi bitirmek için başlangıç aşamalarından sadece biridir.
........yerine: bak canım yeni firSt çıkmış sana da aldım denilerek tatlı dille işin bağlanılabileceği durumdur.
(bkz: beyin bedava)
(bkz: kusura bakma)
(bkz: göt ister).
karşı tarafa acayip koyan bir cümledir. bilirim.
böyle söylemeyip de 'aşkım sakız ister misin?' demek daha mantıklıdır. ha illaki ayrılmak istiyorsun, dayak yemek istiyorsun 'sevgilim ağzın kokuyor hehe' de. her yerde 'serkan ın çükü 3 cm ehahah' diye anlatır ama bunu göze al.
siktir git ile eş değerdir.
karşıdaki eğerki kız ise durum daha fahimdir.

(bkz: en son sarımsak mı yedin)
okadar ilerlemiştir ki ilişki karşıdaki kişi sen kendi ağız kokuna bak diyebilir.
(bkz: yaptım pişman değilim sarımsak yerse yine yaparım)
dikkatlice düşünüldüğünde doğru olan eylemdir. zira ağızdan gelen koku ikiye ayrılır: fizyolojik ve patolojik. fizyolojik koku önemli değildir. çünkü yenilen ve içilen şeylerin içindeki aromaların kana karışması sonrası kanın akciğerden atılımının neden olduğu bu koku giderilebilir. ancak patolojik koku pek çok hastalığın habercisi olabilir. genellikle dil sırtında biriken bakterilerin neden olduğu bu koku akciğer, mide, yemek borusu, nefes borusu gibi organların iltihaplanması, şeker hastalığı, karaciğer ve böbrek yetmezliğiyle çoğunlukla rastlanılan diş çürümeleri sonucu oluşmaktadır ve tıbbi yardım alınması gerekmektedir.

kişinin ağzında çok keskin ve sürekli olan bir koku varsa ve kişi bunu farketmiyorsa, sevgilinin bunu söylemesi söylememesinden çok daha iyidir. hatta olayı bir adım daha öteye taşıyıp, gerçek sevginin "sevgiliye ağzın kokuyor" diyebilmek olduğu bile söylenebilir...
söyleyen kişi kızsa, erkek akşam eve giderken türlü türlü ağız bakım ürünleri alacaktır yok eğer söyleyen erkekse, kız erkeğin götüne tekmeyi basacaktır.
şayet uzun süreli sevgilinizse ve sabah sabah öpmeye kalktıysa, çok da anormal karşılanmayacak bi durumdur. * *
ayrılık çanları çalmaya başlıor demektir.
bir kez diyen bir daha diyemez zaten.
hala utanırım..tam bir öküzlüktür..dayanamıyorsan çek git arkadaşşşş