bugün

kendinden emin erkektir. etrafta ki abazanların, halihazırda ki hatun kişiyi süzmesi bu erkeği onore eder. sonuçta abazan arkadaşların ağız suları akarken hatun kişi bu erkeğin kollarındadır. yüksek ihtimalle izmirde ikamet etmektedir.
sevgilisi de erkekse sıkıntı olmayan erkektir.
ya hatununa aşırı güveniyordur ya da ılık-gevşektir.
Görülen mal kıymetlenir düşüncesindedir.
Ülkemizin hangi nadide şehrinden olduğunu bilene 100 kavanoz bal 1 lira ?
Sevgilisi olan erkektir.
sözlük abazanlarının teşekkür ettiği erkektir.
o da bizi düşünüyo canım yha.
teşekkürler kardeş.
godoştur. ciddi düşünmüyor da olabilir. kızın da kıllanması lazım lan dekolte giyiyorum bana bişey demiyor demek ki evlilik düşünmüüyor diye.
Öyle hafiftir ki ayakları yere bile basmaz.
(bkz: gavat çeşitleri)
(bkz: cinsel bir obje olarak kadın) *
pembe pantolon giyiyordur medcezir izliyordur.
izin vermek ne demek onu anlamadim dedigim durumdur. guzel olmus dersin, ya da fikrini soylersin. kime ne izni veriyorsun amk? giyiminden tarzindan hoslanmiyorsan ne bok yemeye berabersin?
bir arkadaşımın bu konuda şöyle bir açıklaması vardır;

sevgilimin kısa ya da dekolteli giyinmesine karışmam. milletin bakması hoşuma gidiyor. adamlar ağzı salyalı sevgilime bakıyor ama ben de içten içe gururlanıyorum. sizin baktığınız o kısa ben sahibim, siz ne kadar bakarsanız bakın geceyi benimle geçirecek.

böyle de tipler var işte.
mezhebi geniş erkektir. ben giydirmem yok öyle bir dünya !
er"kek"tir.
turklerin yarak kurek islerle ugrasmaktan baska bir sike yaramadiklarinin bir baska kaniti.
(bkz: Sadaeke)

izin vermek değil tabii. insan astı olana izin verir. Denk denge karışamaz.

Ha ben özendiririm ve isterim hatta.
görsel
Godoşluğu medeniyet sanan birer salaktır. millet ağzının suları akarak bakacak sende ortada erkeğim diye gezeceksin. sokarım öyle işe..
karışma lüksü verildiğinde her erkeğin dönüşeceği kişidir. baştan höt zöt demek lazımdır.
Asla karışamadığı için vermek zorunda kalmış erkektir. Ben zaten ona sevgili demişim bıraksın giyeyim dekoltemi. Asla vazgeçmem dekoltemden.
Izin isteyen oldumu ki izin veriyor.
Erkek demeye 100 şahit ister erkekliği geçtim adamlık örneği bile değildir dekolte giyen kızın niyetide zaten niyet değildir.
Olgun adamdır, yada siyah kuşaktan 10 uncu derece danı vardır biri laf atsın döviyim diye hesabı da olabilir.
büyük ihtimal zaten onu dekolteli gördüğü zaman beğenmiştir.
o yüzden biraz poh yemek düşer kendisine.