bugün

''neden kızmıyorsun?'' sorusuna cevap vermesi gereken erkektir.
onun kendisi için öyle giyindiğini düşünen ve sevgilisini o şekilde daha güzel olduğunu bilen erkektir.
ya sapkın fantezileri vardır* ya da sevmiyordur*. yani her halukarda*
kesinlikle kendine guvenen erkektir.
hayasızdır. şimdi bu adama gidip desen ki haceli kız arkadaşının göğüsünü ucu görünmeyecek kadar açarmısın bakacağım" her halde kavga çıkar. ama bu totoş biz söylemeden bizlere sevdiğinin memelerini açıyor. ulan aslında iyi adam.
belki de kızamayan erkektir, bir bilse neler yaptıklarını avuçlayan mı dersin sürtünen mi dersin. açmak mı yoksa bakmak mı günah gibi bi durumdur.
ben tahrik olmuyosam kimse olmaz diyen erkektir.

ben ahlaklıysam herkes ahlaklı der bi de bu.

kısacası iyimser erkektir.aklınıza kötü bişi gelmesin.
güvenle falan alakası yoktur abi. ben kıskanmayan erkeğe erkek demem. gel bende kırmızı oje var beraber sürelim derim.
midesi epey bir geniş erkektir hoş hatunda buna istinaden bol bol dekolte giyiyorsa onunda midesi geniş olabilir, alan razı satan razı bize de laf düşmez beyler dağılın.
bi tür erkektir.

sevgili, dekolte giymek...kızmak, kızmamak ...

sonuç; çoluk çocuk dolu burası.

sana "siktir lan ben senin uzaktan kumandalı oyuncağın mıyım? ne giyeceğime karışamazsın" derse, ne diycekmişsin?..o soruya da yanıt var mı?..

hatta diyebilir ki "sen eğer kızıyosan uygun bi yerine buz sok, rahatlatır"..ne diycen o zaman?...orta parmağını gösterebiliyo musun o zaman?...

gerçeklerden kopuk bi dünyada yaşayan ergenin düşüncesi. gerçi saygımız yok diil ama...öyle olmaz o. neymiş hayasızmış...hasiktir. michelle obama da giyiyo kısa etek. barack hayasız mı yani?

doğrusu şöyle; kadın kendini bilen kadınsa, nerede ne giyileceğini zaten bilir, ayrıca sen karışırsan, kavga çıkar, normal hiçbir kadın ne giyeceğine kimseyi karıştırmaz. o türk kadınının salaklığıdır. hani tuvalete falan da yalnız gidemiyo ya.

türkiye´nin bi kısmı ve iran dışında hiç bi yerde işlemeyecek bi olaydır o.

senin bi fransız falan bi kız arkadaşın olsun, ve sen ona "bunu giyme lan" de. bak bakalım sana ne diycek..
çevreye de güvenmesin sevgilisine de güvenmesin, kızsın arkadaşım. biz, siz bize kızınca seviyoruz sizi, o derece ruh hastasıyız.
Kadın midesiz, erkek karaktersizdir. Dekoltesini herifinin yanında giyecekse giysin. Zoru ne?
sevgilisi yerine göre giyinmesini bilirse eğer kızmayacak erkektir. ama göğsünü aça aça bakın biz medeniyiz batılılıyız diye takılan kızlarda uzak durmalı tabi. genelde -"aman bee ne var bunda hayatım" derler.
adam gibi adamdır.
avrupali erkektir sahsen bizim kulturumuzde midesiz diyoz biz bu arkadaslara.
sevgilisinin kendi kararlarını verebileceğini anlayan erkek.
helal olsun. bu taş benim diyen adamdır. ama millet hemen hem adama hem de hatuna yaftayı yapıştırır.
o şekilde giyinmesinden rahatsız olmayan erkektir. asıl sorun dekolte-mini eteği kendine kıyafet olarak seçen kadını kendine sevgili yapmaktır.

böyle adama, ne emmeye geliyorsun ne gömmeye amk derler.
ılıkların efendisidir. erkeğim diye ortalarda gezen hakiki oğlandır !
saflıkla bir alakası olmayan durumdur.

bende asla karışmayanlardanımdır. ha karışmıyorum diye bazıları işin bokunu fazlasıyla çıkarttığı durumlar olmuştur ama bu durumlarda bile hoşgörmek lazımdır.

sevgili; bir bilgisayar yada televizyon değil ki teknosadan almış gibi davranıp,anlamsızca sahiplenme içerisine giriyorsun.
türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmayan erkektir.
mini eteği kendine yakıştıran kadınla sevgili olabilen erkeklerdir. kör değil ya alırken bakmıştır elbet. sonradan karışamaz. ama aldıktan sonra açılıyorsa orada bir durmak lazımdır.
tek kelime gavattır.
cümlenin sonundaki erkek kelimesini geri alır mısınız lütfen.
Çoğu kızın evlenmek istediği erkektir.