bugün

ya harbiden adamdır ya da yalancının önde amuda kalkarken ağzından alev çıkartanıdır.
(bkz: bana güvenebilirsin)
kıymeti bilinmeyen erkektir.
delikanlı adamdır.
toplumumuzda böyle hayvan oğlu hayvan adamların var olması düşündürücüdür.
(bkz: hayatında hiç sevgilisini aldatmamış erkek)

dikkatsiz erkektir.
Aldatmamış bir erkek olarak söylüyorum ki keşke aldatsaydım. Belki kıymetim bilinirdi.
gayet normal erkektir, sevdiğine değer verir. ancak bu durum genellikle ters teper. kız milleti piç erkek sever, aldatırsan peşinde koşar.
aslandır eğer sevgilisi de aldatmıyorsa o da kaplandır.
eline fırsat geçerse en yakın zamanda aldatması gereken erkektir. gün gelir fırsat buldugunda kız milleti aldatır.
dünyada olmayan erkektir.
dürüst erkektir ve sapına kadar delikanlıdır.*
şahsımı örnek gösterebilirim bu duruma. hiç aldatmadım. walla.
sevgilisinden daha güzelini bulamayan erkektir. zira aldatıyosa buna deymeli aldattığı kişi.
aldatayı marifet sanmayan her erkegin içinde bulundugu tercih durumudur.

sevgilin seni kaç kere aldatmıştır düşündün mü kamil ?
(bkz: sevgilim olsun aldatırsam ne oluyum !!!)
belkide fırsatını bulamamıştır .
aldatmıyorsa seviyordur. aldatıyorsa sevmiyordur..
kendisine saygısı olan erkektir. *
erkek'tir.
elimi sallasam ellisi değil birini seçerim sonsuz olur kırk dokuzu ona kurban olur diyen delikanlı erkektir.
şimdi bu adamın varlığına kimse inanmaz. inanlar da bu adamı mallıkla itham eder, işte ben onların taaa amlarına koyayım. evet.

edit: he edit. bir iki sırnaşık mesaj geldi de...

neymiş? erkek dediğin aldatırmış.. lafa bakar mısın? aldatmayı erkeklik olarak addedenler var ciddi ciddi.
tabii bekara avrat boşaması kolay. başına gelmeyen ne bilsin amk, konuşur durur kaba etinden. aldatmak dünyanın en şerefsiz, en haysiyetsiz fiilidir. bir insanı bundan daha çok basitleştiremez, küçültemez hiçbir şey.

casanova ya da şeytan ruhlu özgür kadın ayaklarınızı siktirtmeyin bana. o bahsettikleriniz, acizliğinizi örtmek için arkasına saklandığınız maskeler sadece. aldatıyorum çünkü ben casanovayım yhaa, aldatıyorum napiim şeytansı bi kadınım ben.. siktir!

sadakat ve bağlılık duygularına sahip değilsen, sorumluluk almayı götün yemiyorsa, casanova değil, paçavranın tekisin demektir. özgür ruhlu, şeytansı kadın değil, orospu ruhlu kaltağın tekisin demektir.

asıl yetenek gerektiren, asıl öz güven gerektiren, birini aldatmak değil, birine sahip olmaktır. 'bir'ine ama!

dünyanın en geri zekalı insanı bile, birilerini aldatabilir. iş mi bu? ordaydım dersin, burdaydım dersin, geçer gidersin. lafı bile edilmez.
git dünya nüfusunun yarısını sik! bütün amları, bütün götleri elle. ne geçecek eline orospu çocuğu? ne geçecek? kendinden kaybetmiş olacaksın, eşinden dostundan, arkadaşlarından, insanlığından kaybetmiş olacaksın.

çok güzel bi laf vardı, kimindi hatırlamıyorum, ama şöyleydi sanırım; ''Tabiat sizi her dürttüğünde onun peşinden gidecekseniz nerede kaldı sizin insanlığınız?''

çok güzeldi dayanamadım, çok yahuşuhluydu canım çekti, ten çekti, rüzgar itti, şeytan aldı götürdü...

geç bu bahaneleri, bunlar acizliğini örtmeye yetmez. dürtüleriyle hareket edenler, sadece hayvanlardır.

son olarak eklemek isterim; aldatmak, sadece sikişmek değildir, sevdiğini iddia ettiğin ve öyle ya da böyle ortak bir paydada hayatını paylaştığın bir insana yalan söylemek de, onu aldatmak demektir. zaten aldatmanın kelime anlamı da yalan söylemek, kandırmaktır. bu da unutulmasın.

şimdi, hala aldatmaya kılıf arayanlar varsa, bi zahmet gidip sevgilileri/eşleri ile konuşup yollarını ayırsınlar, ondan sonra da ne bokları varsa yesinler...
olması gereken erkektir.
kopya çeken öğrenci öğretmeninin gözünde neyse, bu adam sevdiceğinin gözünde o dur. ya kendi kendini aldatıyordur ya da sevdiceğini aldatıp kendini aldatamıyordur. öğretmen örneğiyle benzedi mi bilmem ama olsun. * * * *
yoktur.
ben bile sol elimi sağ elimle aldattıysam gerisini siz düşünün.
Sevdiğine sadık erkektir. Hiç düşünülmeden evlenilebilir.