bugün

ayrildiginda bu ne lan bu muymus? diyecek erkektir.
sevgilisinin dünyanın en güzel kızı olmadığını bildiği halde hala sanıyorsa inanmış erkektir.
ilişkinin ilk dönemleridir,fazla yüklenmeyin zamanlar geçer.
Cicim aylarındadır.3 aylar sürecinden uzun sürmez.
aşıktır.
onu her gün görmek, sesini duynak, onunla bir şeyler yapmak için can atan erkektir.
aldanmistir.
sevgilisi megan fox ise sevgilisini dünyanın en güzel kızı sanabilir .
gönül kimi severse dünya güzeli odur türküsünde belirtilen sevmiş erkektir. 'lan ben bunu seviyorum ama daha da güzeli var aslında' diye düşünen folloş erkek değildir yani.
aşıktır.
Sevgilisini gercekten seven erkektir. Gerci ayrıldıktan sonra ' olm aslında güzel degilmis lan' der ama bi dönem herkes kendi sevdigini dünya güzeli sanır. Ben sanmadım diyen yalan söyler.
kronikleşen kıskançlıkların ana nedeni.
amı varsa haklı erkektir.
gözü ondan başkasını görmediği için öyle hissediyordur. ilk aşkı olması kuvvetli ihtimaldir
her neredeyse bir türlü bulunamayan erkek.
abartılmazsa güzel bir duygu.
Masum seven erkek'tir.
okulun en çirkin kızıyla öylesine, takılmalık başladığım ilişkimde günler, aylar geçtikçe beni kendisine çeken hatun kişisini aklıma getiren erkektir. yoksa bu ben miyim lan?
o çirkindi ama ben onu afrodit sanmaya başlamıştım. en sonunda bana ruhsal bir tokat attıktan sonra bir sene de kendime gelememiştim. nasıl aşık ettiyse artık. biz arkadaşlar arasında büyü yaptığına kanaat getirdik ama gerisi bilmece.
Muhtemelen poposunu kaldırdığı hemcinsim tarafından tekmeyi yiyecek olandır.
muhtemelen angelina jolie'nin sevgilisidir.
güzelliğin on par'etmez bu bendeki aşk olmasa... ya da ben seni güzel olduğun için sevmedim, seni sevdiğim için güzelsin, diye düşünen erkektir...
dünyanın en güzel kızıdır tabi ki.
sonunda kaybedecek olan aşık bir adamdır doğru bir yaklaşımdır ama bu devirde tutmaz.