bugün

en güzel duyguların insanıdır. romantiktir. aşıktır. tutkuludur. şaka lan dangalaktır. aldatmazsan zevki olmaz ki alimünyum.
kendine güveni olmayan egosu -1500 erkektir.
Her şeyi sevgilisiyle yaşayan, aldatmaya ihtiyacı olmayan erkektir.
karakteri sağlam olan erkektir. sevdiğine, aşık olduğu kadına sahip çıkan, ona asla yamuk yapmayan, duygularıyla oynamayan adam gibi erkektir.
butun omrumu kendisine adayabilecegim erkektir.
bir elin parmağını geçmez.
Adamdır!
Nadir bulunan erkektir. Pis hislerine yenik dusmeyen erkektir.
Valla bu tür erkekler hep yalnız. Neden mi? Çünkü kızlar hep piç erkeklerin peşinde. Sonra da burda entry girerler böyle erkek bulsam öpüp başıma koyarım diye viyaklarlar. Kız milleti işte saçları uzun akılları kısa.
ADAMDIR demek yeterli olur bence. Sevilmeyi hakederler.
Vov adam tespit edildi derhal müzeye kaldırılması gerekir.
Onceden ay ne güzel adam derdim ama bugün oyle erkek yok kafasına geldik. Erkeklerin hepsi aldatır diye erkeklerin hepsinden duyunca tabi.
Ama yine de somut bir örnek olmadan terkedilen arkadaş icin üzülmedim diyemem.
Arkadaşın son durumu;
Sözlükte yazar olan eski sevgiliye son sozler. (iletildi)
(bkz: canım nilüferim)
Nülüfercan.blogspot.com
Bırdaki saykodur.
Canım nilüfer'im ayaklarını öpmeme izin verdi.
Mesele ihanet etmek ya da etmemek. Cinsel çekim bitmiş ise ayrılırsın ama aldatmak insani olan bir şeyi bitiriyor. Adam kaç yıllık karısını onun yatağında en yakın arkadaşı ile aldatıp yakalanınca da karısına onu ne kadar sevdiğini şeytana uyduğunu söylüyor. Sevmese herhalde aç kurtlara falan parçalatacak karısını.
" deli mi ne herif ? " dedirtir.
aldatmamayı ekstra bir vasıf gören erkek. Zaten yapmaman gereken bir şeyle niye övünürsün ki sığır.
Olsa aldatmayacağız da yok işte.
işin daha da kötü tarafı aldatan ve piç davranışlı arkadaşlar kızlara daha çekici gelmekte. Gerek kızlarla konuştuğumda gerekse erkek geyiğinde edindiğim kanı bu.
Yani bir şeyler yaşamak isteyen bir hatun kesinlikle erkeğin duygusallığını şiir yazmasını yada kitap okumasını önemsemiyor dış görünüş ve yaptığı bir kaç küçük espri oluyor herhalde onu etkileyen. Öyle Zaman'larım öyle arkadaşlıklarım oldu. Şimdi orta yaş psikolojisi ile sadece ciddi şeyler arayıp beklediğimden olsa gerek sanırım aradığımı bulamıyorum yada beklentilerim için daha erken mi onu da bilmiyorum erken mi girdim acaba orta yaş psikolojisine sahi mevzu neydi ha aldatma. Yok kardeşim olmaz öyle çok yanlış bir durum saygısızlık.
normal erkektir .
aldatmadığı için madalya falan bekleyen kadın ve erkeklerle dolu etraf . aldatmak normal değil arkadaşlar bunun farkına varın.
Aldatmadıkta noldu sebepsiz çekti gitti bunlara yaranamassın .
gecici hevesler ugruna "seviyorum" dediginiz kadini incitmeyin.
ah'dir, gunah'tir etmeyin.
ne yaşatırsan; aynısını yaşarsın.

bu cümlenin gerçekliğine inandığı için sevgilisini aldatmayan erkektir.
Bir gün diyecektir ki "deveye diken insana siken yaranır".
Madalya takilmasini beklemesin, her hırsızlık yapmayan odullendirilmez dogru olanı (olması gerekeni) yapmıştır.
Aldatma durumu kişinin karşısındakine değil kendisine yaptığı bir onursuzluk.
ulan kimi buldukta kimle aldatıyoz noluyo olm.
buyurun benim, sizi gidi salak hemcinslerim.

Sadık olmak kötü bir şey mi yaprak?