bugün

öncelikle, aşkını başkasına gösteriş yapmak için gözüne sokmadan yaşayan tüm gerçekten aşık ve iyi niyetli çiftlere teşekkür ederim. sizin kibarlığınız sayesinde bunların foyası ortaya çıkıyor zaten.
kendine güveni olmayan, sevgilisinden güç alabilen, başkasına gösteriş yapmayı marifet sayan şımarık ve alaycı gencodur.
gittim bir kafeye oturdum. işimdeyim gücümdeyim, kafamı dinliyorum. önce bir kız geldi karşıma oturdu. sonra bir genco geldi kızın karşısına oturdu. sonra yanına geçti. bir ara başımı kaldırıp baktım bunlar öpüşüp duruyor, bana alaycı gülümsemeyle bakıyor.
ya zaten kızlar ezberlemiş gibi kafa uyumuna, saygıya, iyi niyete bakmadan sizi seçiyor. zaten avantajlısınız. neden bu adaletsizlikle kazandığınız halde aşkınızı başkasının gözüne sokmaya çalışıyorsunuz ki ?
bir değil, iki değil, bunu yapan tüm çiftlerden nefret ediyorum. bir izin verin yalnızlığımı yaşayayım ya !
Vurduruyordur.
verilecek tepki kişiden kişiye değişecek şımarık ve sinsi tip.
mesela ben sabırlıyım, görmezden geldim, sesimi çıkarmadım.
ama tanıdığım biri var. 2 metre boyunda, bayağı iri biri, aynı şeyi ona yapsaydı karakol ve hastaneye gidenler olabilirdi.
insanların sinirleriyle oynamaya son verin. adaletsiz adaletsiz aşk yaşıyorsunuz bari milletin gözüne sokmayın. sıktı artık.
Siktir et be abber, şu dünyada ebu cehil bile evliydi, onu bile seven varmış yani, illaki kör topal birini bulursun sende, takma
anlaşılmamış galiba: ben aşkı, kız bulmayı siklemiyorum artık. sadece son nefesime kadar devam ettireceğim yalnızlığıma saygı duyulmasını istiyorum. zaten yazılmamış kanun gibi hep belli tipler aşkı ve seksi yaşıyor, tamam, isteyen flört etsin, isteyen istediğiyle yatsın da bir salın beni ya. sizin şımarıklığınızı çekmek zorunda mıyım ?
saygısız, şımarık, kötü niyetli tiptir. nefret ediyorum bu gencolardan.