bugün

Yemekte çorba varken kaşık olmaması gibi bir şeydir.
Buyrun benim?
Uzun zaman olmuş ama belki bir daha deneyebilirim. Olmadı yalnızlık ömür boyu...
beni kimse beğenmez efenim. çok çirkinim. mevlana görse kovalar o derece. manitam olması için kadın kısmısının bir yetmişlik devirmiş olması gerekir. ırak a gitsem bomba diye kaçarlar. hindistana gitsem ben böyle fakirlik görmedim derler. bir yere taşındığım vakit apartman ahalisi orayı terk eder. ben de kendimi kıra bayıra saldım tek başıma dağlarda yaşar oldum efenim. interneti deli ibrahimden alıyorum. adam da dedemin asker arkadaşı olmasa kahrımı çekmez.

bence yeterli sebep.
Sevgili olmaması daha iyi dorsesiz tır gibidir arkada seni yavaşlatan organizma yoktur ama yalnızsınızdır işte bu çok zor.
Benimdir başka açıklaması yok.
Ulan bazen doluyor ya gözlerim, keşke sarılabilsem diyorum. Ama işte gel gör ki sağ elimle sol elimi dahi tutamıyorum, titremekli..
benim. ilkokul 3 te bir sevigilim vardı en son. ondan sonra lanetlendim galiba.
benimdir o kasmaya gerek yok kadınlarla uğraşamam .
el konulu espirilere hazir olun.
Sevgili bulma ihtimali en düşük erkektir. Aradaki ironiye dikkat edin demek istediğim yalniz erkekler genelde daha az ilgisini çekiyor kızların. Oo kizlar kasardir sevgilisi olana yazar demiyorum. Sebebini şuna bağlıyorum: her kız iliskide güvenebilecegi, uzun sure iliskiyi sürdürebileceği mutlu olabilecegi bir erkek ister. Bu yüzden erkeklere cekingen yaklasır hangisi dogru kisi bilemedigi icin. Fakat halihazırda sevgilisiyle mutlu olan sadık, güvenilir bir erkek görünce haklı olarak ilgilerini çeker.
En yakın arkadaşımdır. Ulan anlamıyorum çocuk benden çok daha yakışıklı, daha iyi esprileri var, boyu ve kilosu falanda iyi, birde sarışın manken gibi me giyse yakışır o derece yani ama yok, toplasan iki veya üç sevgilisi olmuştur bugüne kadar ve hepsi de kısa sürmüştür. Sebebi ise arkadaşımın ne kadar iyi olursa olsun fazlasıyla utangaç ve çekingen olması. Birisi gelip adını sorsa o an heyecandan benim adımı söyler yani o derece.
Benimdir.

Ne çekcem ya boş işler bunlar.
Ya Türk milli takımındaki Semih Şentürk kafasıyla yaşamaktır. kafan rahat, ekstra sorumluluk yok... otur öyle maçları izle. nasıl olsa bir ara sahaya girer, maçı kenardan izlemenin vermiş olduğu dinçlikle gol atar ve günün kahramanı olursun. Maçı izleyin bırakın millet yorulsun. Arada karşı takımın açıklarını da yakalayın sonrası için kasmayın bu kadar halledersiniz bir ara.
kızların bir kısmına sokak kedisi gibi görünür.

sahipsiz gözüyle bakarlar.
1 ci yıl,oh be ne güzel rahat hayat.
2 ci yıl, yok be kanka böyle iyi ama olsa da fena olmaz.
3 cü yıl eh artık benimde sevgili bulma vaktim geldi.
4cü yıl, allahını seven bana boş kadın göstersin lannn.
5 ci yıl (bkz: uludağ sözlük).
Biz 35 kişi tüm bir ağızdan (bkz: burda) diye haykırdık.
ben onlardan birisi hiçbi zaman olmadım. şu boşanma zamanlarımda bile, poposuna pandik atabileceğim bi hatun, her zaman oldu - bu arada burası almanya !!...ama açıkcası bu türkiye´deyken de farklı diildi- ama o da akp iktidarından önceki zamanlardaydı... yani neymiş- cinsel açlık dediğimiz şeyi ben şimdiye kadar pek çekmedim- çektiysem de çok az, çok cüzi olarak çektim.
Benim evet ne olmuş. Ben öyle olaylara gelemem kardeşim. Aşkım önce sen kapatmış yok önce sen davalarına giremem. Hele ki rüyanda beni gör yhaaa muhabbetlerine girersem ikindi namazına müteakiben kaldırırlar beni buca eski mezarlığına. Ne gerek var ya takılıyorum tek başına yaşıyorum hayatımı enlerde banane...
Benimdir. Eninde sonunda benden sıkılacak varlık için gözyaşlarımı neden heba edeyim?
30 yaşını devirince 'ben evlenmem yeaaa' diyemeyen. yaşamın farklı yüzleriyle de karşılaşan bahtsız erkekdir. geçmişe dönüp umursamazlıklarını bir bir sorgulamaya başlar. hüzünler maneviyatını domine ederken yine de güçlü görünmek zorundadır. hayat işte. (bkz: ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı)
Akıllıdır biraderim akıllıdır.
o kişi ben oluyorum.
doğru kızı bekliyordur. hayırlı olanı.
Kızlar tarafından beceriksizlikle nitelendirilebilecek ve değer görmeyecek erkektir. Bizim kızlar bir değişik, sevgilisi olmayan adamda bir kusur arayıp sevgilisi olana yavşar ve hemcinslerine de düşman olurlar, o erkeğin hayatıyla da oynarlar.