bugün

düşünmeden veririm.

bende iki tane var, biri onun olsun ne olmuş yani kalbim onunken böbreğin lafı mı olur.
Kalbini vermişsin böbrek nedir peheeeyt!

Edit: şaka lan tırnağımı alamaz o it!
(bkz: inanma sikecek) bir soru.
Bırak böbreği Yağmurlu havada su bile vermem aq.

Kendisi az once trip atıp yattı da asjhgk.
Böbrek avi.
Evlenmeden vermem.
Böreğimi bile vermem ne böbreği...
istediği zaman istediğini söker alır. Bide benden izin mi alıcak.
hayatımın kadını olacaksa veririm.
zaten 2 tane var amk. ama sevgili öyle mi o 1 tane oluyor. sevgilim olursa veririm.
böreğimin yarısını veririm. hatta 1 porsiyon da ona söylerim. daha iyi olur bak o.
Vermem. Sonra terk eder gider falan geri veremez de . Hediye mi lan bu.
(bkz: hayır) ayrılıcak falan ondan sonra gitti bi böbrek.
Kim olduğunun önemi yok.uyan herkese veririm. Hadi Bye.
Sevgiliye bağlı. Örneğin; 1 hafta önce barda bana votka ısmarlar mısın diyene selam bile vermem.

Gitti böbrek.. Yazık la çocuğa.*
gündelik sevgiliye vermem. evlenecekse veririm ama, böbreği yani tövbe allahıma.
gündelik sevgiliye neden vermem? benden ayrılınca git benim böbrekle elalemin kızlarıyla fingirdeş he mi? skerler Yiğido. elin kızıyla içtiğin sarı kolayı, gazozu benim böbrekle işetmem aslan parçası.
bütün uzuvlarımızı hizmetine sunmuşken iç organlarımıza göz dikmesi hiç etik değil bence.

cevabı hayır olan soru.
her sevgiliye böbreğimizi vereceksek işimiz zor. kan vermek gibi bir şey değil ki, toplam 2 tane olan bir organ bu sonuçta.

bir de o böbreği aldıktan sonra sizi yine de terkedebilir. gerçek hayata hoşgeldiniz.
Sevgime bağlı, yoksa çok paylaşımcıyımdır.
Versem onu da satar hayallerimi sattığı gibi.
başkasının olanı veririm. kız taklidi yaparsam inanmayın yani.
Sanırım verirdim ama şuan bunu cevaplamak çok zor belki o zaman vermek istemem hiçç bilmiyorum.
tabi para için böbregini sattıysa.. nerden bileyim benim böbregimide satmayacagını?
canımı veririm. böbreğin lafımı olur. kolaymı 30 senelik sevgili.
böbreğimi satar kendime daha iyi bi sevgili alırdım, bence mantıklı.