bugün

O andan sonra büyük ihtimalle sevgili olmayız.
Sorardım,

- mevzu islamiyeti daha iyi yaşama çabası mı. ?

Yoksa

- şekilcilik mi ?

Ona göre değişir tavrım.
ben de kapanirim.
ilişkiyi gözden geçirirdim.
beni böyle kabul etmeyip degistirmek isteyen biriyle mutlu olamam.
Nasıl tanıdıysan öyle de seveceksin.
döver, öldürürüm onu.
lan ne yapacağım. onun kararı onun bedeni.
bu nasıl bir soru böyle ya Rab.
3-4-3 e geçirdim.
hiçbi şey yapmazdım. herkesin inancı kendine.
demez. beyni var ve kullanıyor.
olgunlukla karşılamak gerekir. tabiki liseli aşıklar için bu zor bir durum. nasıl ki açıkken kabul etmişseniz kapalıyken de kabul etmek yakışır. herkesin kendi tercihi.
izlerdim. nereye kapanacağını merak ederdim.
Kepenk kapatırım.
kaçta kapanacaksın ? diye sorulur.
ulan benim ki kapanmayıp anası umreye gitmiş hoca kadın dı bide gitti mini etek giydi ben naptım? sıçtım ağzıma bakmayın böyle diyorum seviyorum hala zalımın kızı Ahım anasına babasına olsun seviyorum lannnn.
Saygı duyar, desteklerdim. Lakin tesettürün adabına göre kapanmasını tavsiye ederdim. Günümüz ak troll kızları gibi daracık kıfayet üstüne kafada sw araba gibi arkaya doğru uzayan bir kapanma kesinlikle kabul etmezdim.
hadi dinsizsin inançsızsın anlarım da güzel arkadaşım neden bu kadar saygısız ve faşistsin işte onu asla anlamam. sonuçta hatun kişinin özgür iradesi ile aldığı bir karardır ve kim olursa olsun saygı göstermek zorundadır. Eğer zaten bir erkek kız kapandı diye mırın kırın ediyorsa erkeği beklemeden kızın bırakması lazım öyle erkeği. adamın saygısı yoksa kadının özsaygısı devreye girmelidir. senin kararlarına saygı duymayan seni sevmeyen bir insanla ne işin var Güzel kardeşim, değil mi ama?

tanım: bir anket sorusu.
- aykut ben kapanacağım?
+ cemil abi nerden çıktı şimdi bu, ne saçmalıyorsun?
- son defa memiklerime dokunmak ister misin?
bu kimseye düşmez. bu ne yapardınız sorusunun erkeğe sorulmasıda kimseye düşmez.
Başını kapatıp , kıçını acacaksan gerek yok
Saatin tam 21:45 i göstermesini bekler ve eski açık saat kaç derdim.
Ya bi kendine gel derdim. Eğer kapanmak konusunda ısrarcı olursa ayrılırdım net.

(bkz: erkeksin sen abartmıyor musun)
Erkek olsaydım çeneni kapat deyip sustururdum
Ne kapanması laa??
Sorun değil huyu değişmesin yeter.açık olsa da zaten mümkün olduğunca üsturuplu giyindireceğimden ötürü pek bir şey farketmeyecek.
Şarja takarım.
saçmalama, bıyıklı mıyıklı adamsın, kapanıp ne yapacaksın derdim. *
asıl açılacağım derse kalpten giderim .
güncel Önemli Başlıklar