bugün

sadece sevgili değil ailem başta olmak üzere çoğu yakın çevrem sözlük nickimi biliyor.
bu bilgileri bir işe yarasın diye websitem var kendi adımda [http://www.kosankarga.com]
artık ikinci üyelik vakti geldiginin anlamıdır.
pek önemi olmayan hede. öğrenmese daha iyidir ama olduda öğrendi diyelim. dünyanın sonu değil. burada her yazdığınızın arkasında durma mecburiyetiniz yoktur. gerçekle sanalı birbirinden ayırmak lazım.
birşey olmaz benim eski sevgilim bırakın nicki hala şifremi bile biliyor ve onla ilgili birşeyler yazarım diye bir umut giriyormuş hala zavallım. gerçi bunu okuyunca hoşuna gidecek onun için ona bir mesajım var: tatlım bunu yazan tos... anladın sen. *
yeni sevgili bulması gerekecekler listesi artacağından sözlükteki abazalık seviyesinde bir artış olacağı durumdur.
birde incisözlük nickinizi öğrenirse ....
(bkz: fill in the blanks)
sevgilinin sözlükten olması ve ortamı bilmesi kadar kötü değildir.
hayra alamet değildir.
Entry girerken iki kez düşünmenize neden olacak olaydır.
artık entryler çok daha sadece fazla cinselliğe girmeden yüzeysen konulara ; spor giyim gibi konulara kayar . . .
artık seni takip eden taraflı bir jüri önündesin .
ardından ben bu yazıyı sana yazdımdaki entryi görüp duygulanmasıyla sonuçlanacaktır.
ya olduğunuz gibi görünün yada göründüğünüz gibi olun .. *
(bkz: gereksiz)
olmayacak şeydir.
"dün internete girmedim dedin ama sözlükte 30 tane entry girmişsin" diye sorguya çekmesine olanak tanır bu olay.
ben seni böyle tanımyordum ama çok farklıymışın çok.
küfürlü yorumlarını gördüm.(küfür etmeyen erkek yokmuş gibi)
eee sonuç düşünmem lazım. çok kötüyüm şimdi.

burda yazılanların bir kurgudan ibaret olduğunu anlayamayan ve anlayamayacak
olan zavallı sevgilidir. bir de üstüne çekip giderse güle güle gidebilir.
moderasyondan entrylerin tamamının silinmesi istenerek çözülebilecek olan sorundur.
belki öğrenen sevgilide burda yazardır. belki bi tartışma filan yaşadınız. haberiniz yoktu birbirinizden. hiç tanışmadan ölebilirdiniz. çok ormantik oldu böylede. sonuç olarak reddedin yadsıyın ulu nickinizi. sonuçları çok fena olabilir.
yazdıklarını takip ediyormuş hissi verir. sinir bozucu bi durum.
sevgilisini tam çözecek olan sevgilidir.
atasözü : bir insanı analamak istiyorsan o insanın sözlük nikini öğren.
gayet akışkan bir sohbet ardından sevişme ile sonlanan olaydır.* *
boku yediğinize işarettir.
(bkz: sıçtık)
sevgili türkçe bilmiyorsa sorun olmayacak hadisedir.
ilişkinin gidişatını olumlu yönde etkilemesi durumu.