bugün

"şımarık".
hiç bi zaman benim kadar üzülemezsin.
biliyor musun seni neden sevdiğimi sorduğumda kendime, hiç bir cevap bulamıyorum.
bu basit soruya bile cevap bulamayan bir aptalla artık birlikte olmaman gerektiğini farketmeni istiyorum.
'kopamıyorum ki her gidişimde yada senin gidişinde bi süre sonra geri dönmek istiyorum nedenini inan bende bilmiyorum. daha fazla parçalanmaman için gitmeyi seçtim ama beceremiyorum. susmak istemiyorum..'

özür dilerim senden habersiz yazdım, ama zaten sen öldün ki...
yakın zamana kadar hayatını bağlılık üzerine şekillendirmiş bir sevgiliye yanlış anlama sonucu haksızca edilen sözdür.

Basit, sade ama Delikanlı adamı öldürebilecek kadar vurucu

(bkz: sana güvenmiyorum)
"en son beni sev emi".
Aşkım biz evlenicekmiyiz?
terk ettikten daha doğrusu terk etmek zorunda bıraktıktan hemen sonra gelen mesaj:

"affet beni meleğim. beni senden daha iyi kimse anlayamaz"
* *
"hiç değişme olur mu, hep böyle kal."
galoştan nefret ederim yaaa.
bozma moralini, yine gelicem.
benim için değerlisin canım. sen de kendi değerinin bi farkında olsan...
sevdim ama aşık olamadım.
sende erkek misin be!!

(bkz: erkekcik)
yazıklar olsun sana güvendiğim için.*
"sen acı çekme diye yeryüzündeki bütün acıları parmak çalıp yalaya yalaya bitiririm"
*
- aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor. daha sonra tekrar deneyiniz.
bi' de başka bir hatun a soylemis. o bana dedi. *
sen benimsin, hep öyle kalacaksın...
yalanmış o ayrı.
ben çok kızdan hoşlandım, ben bıktım artık sen bıkmadın mı?, arkadaşlarını kıskandığım zaman söylediği "o kızların yarısı ol yeter", ettiği küfürler...
"hayatımdan git, artık istemiyorum seni"
kötü sözler daha da unutulamaz olsa gerek.
-sen beni hiç kıskanmıyorsun ya.
bundan sonra adını kırk yılda bir anarım, sende kaybettiğimi başkasında ararım. (bkz: benim için üzülme)

unutulmuyor vallaha. *
+ senin yalnızlık agacında ben ne zaman budaklandım? serpildim ve geldim şimdiye, bize?
-sen hiç bir zaman gelmedin. gelmek için gitmeli kişi. ama sen.. hep vardın... *****
bizimkisi dialogtu aslında...

-aşkım tertemiz olmuş, "saatler olsun" aşkıma.
-sabahlar olmasın canım
neyse ki güzelsin.
-...

evet -tu.
güzellik de bir yere kadar.
elveda.