bugün

insanın içine en oturanı, insana en koyanı bile koskoca senelerin arkasından hatırda hiçbir şey kalmamış olmasından daha kötü değildir bu sözlerin. insan "ne bok yedik biz bunca zaman, neye yaradı bu seneler, harcanıp gitti mi yani öylece bomboş" diye sorar kendine. cevabı da olmaz.
seni annen bile benim kadar sevemez. (bkz: hassiktir)
Eşeğim uzakta diye bu gece ayıcığımla uyumak zorundayım napayım.
Ayıcıkla çekilmiş gönderilmiş mms notu.

evet liseliydim amk.
(bkz: sen benim kolum gibisin) * ama ben söylemiştim. onun benim için önemini belirtmek için, viski vardı mesanemde.
dunyaya birdaha gelsem yine seni arardim,bulurdum demisti ama daha bi dunyadan gitmeden gitti ingiltereye yerlesti.ironi yapmissa demek ki. (bkz: bu ne yaman celiski panpa)
Ne sekilde olursa olsun, sadece hayatinda olmama izin ver.
Birbirini cok seven, deliler gibi asik bir cift bir aksam hic bir sebep yokken ayrilir;
Erkek hic kimseden nefret etmedigi kadar nefret eder kizdan.

3 ay sonra;
Erkek eski kiz arkadasinin kanser oldugunu ogrenir;

Kosar hemen yanina gider
Kiz: eger beni su kadarcik sevdiysen, bir daha gelme. Senden nefret ediyorum der.

2 yil sonra;
Yolda yururken karsilasirlar;
Bir an duraksamadan konusmaya baslarlar, erkek hala acisini unutmamistir.

Erkek: bana bunu nasil yaptin?
Kiz: yapmak zorundaydim
Erkek: isteseydin bir omur o hastanenin kapisinda yatardim...
Kiz: bundan emin oldugum icin ole dedim zaten..
Erkek: neden kiydin bize??
Kiz: her seyi senin icin yaptim. Cunku senin mutlu olmani istedim. Saclarim dokulurken her gun olmeni istemedim. Her gun biraz daha olurken beni ole gormeni istemedim. Beni hep o guzel c.... Olarak hatirlamani istedim. Daha 20 li yaslarinda her gun mezarliga gelmeni istemedim. Bir gun yeni birini seversen kendini bana ihanet ediyor gibi hissetmeni istemedim. Bir gun cocuklarinin olmasini istedim. Seni sevmigimi unutmani istedim. Arkamdan aglama istedim. Butun fotograflari yirt at yuzumu bile hatirlama istedim. Cunku ben seni cok sevdim... O kadar cok sevdim ki olumu hissederken bile, bir gun olsun benim icin uzulup hayatin kararmasin istedim. Bugun bu saniye tekrardan ayrilioruz ve beni birazcik sevdiysen gelme arkamdan, sorma beni kimseye, unut beni. Beni birazcik sevdiysen senin icin uzulmeme firsat verme,

Dedi ve gitti.
"Yanında geçirdiğim 10 dakika, saatlerce mesajlaşmaktan telefonda konuşmaktan bile çok daha öte."
"Senin hayatın benim sana anlatmadıklarım kadar eksik."
Ayrılırken ve de hiç unutamadığım o en can yakıcı sözü : "Merak etme, en geç 1 aya toparlanırsın."
-artık ''biz'' değil, bir birey olmaya çalışıyorum ben.
+ben hala''biz''iz sanıyodum..

evet burdaki biziz sanan andaval benim, git sende birey ol ne sanıyosun. ağzıma tüküriyim sözlük. elalem birey oluyo ben hala olamadım.
Hoşçakal.
sen nerdeydin bugüne kadar ?
sevdiceğin söylediği unutulmayan sözlerdir. her konuda örneklerine rastlanabilir:
(#17338740).
hayatta iki şey sevdim: bahçemdeki diktiğim ıhlamur ağacını ve bir de seni. çünkü sen sevebildiğim tek insansın.
bunu yalamaya doyamıyorum.
daha yavaş.
kedi canını senin.
sen de herkes gibi değilsin, artık herkes sen gibi.
ilkokul aşkım selda. okula beraber gider gelirdik. Mahallelerimiz yanyanaydı. Annemi seldanın annesi ile tanıştırmış seldayla buluşmak için zemin hazırlamıştım. O yaşta bunları düşüneceğime derslerime verseydim kendimi şimdi sakarya üniversitesi mekatronik bölümü mezunuydum * * annem sanırım işin farkındaydı. arada sırada seldalara oturmaya giderdik, işte o anlaren mutlu olduğum anlardı birde seldanın okula gelmediği günlerde, bizim eve gelerek öğretmenin yazdırdıklarını kendi defterine geçirdiği anlar.
Bir gün okuldan eve gelirken, inanılmaz bir soru sormuştu bana. Beni seviyormusun? elim ayağım birbirine dolandı konuşamadım, nefessiz kaldım bir an ve sonra bağırarak evet dedim ve bir anlık cesaretle sen kelimesi çıkıverdi ağzımdan oda evet dedi. O anki mutluluk 7 yaşındaki bir çocuk için paha biçilemezdi.
1990 ların hükümeti bitirdi bu aşkı, milli eğitim bakanlığı beni sabahçı onu öğlenci yaptı. ben ne kadarr yeni aşklar bulmuş olsamda seldayı unutamadığımın kanıtıdır bu entry. bir gün sözlüğe girip bu entry i okur içinden o benmiyim acaba diye geçirirsen selda, * o sensin emin ol *
(bkz: senden nefret ediyorum)
sen korkaksın.
"iyi ki benimsin".
" sen ne olursa benden ayrılırsın? "
--spoiler--
siktir git lan. nedir senden çektiğim. bi boka yaradığın yok. hayatımı boka batırdın. yeter yaaa yeter. sırf bu mesajı atabilmek için mesaj hakkı alıp tl yedim. öküz herif. defol hayatımdan.
--spoiler--

ardından ben kıza, 3 tl yolladım. benim yüzümden tl'si gitmiş ne de olsa.