bugün

yapan erkeğin sevgilisini gerçekten sevdiğine işaret eden eylemdir. gerçekten seven erkek sevgilisinin regl kanını bardağa koyup içmelidir.
bir metalcinin yapacagi eylem. baska kimseden beklenemez.
Eşek sakasidir, malum kızlar regl iken bile kötü kokmakta.
bunu yapan adam hemen akabinde tuvalet fırçasının kabında biriken suyu da içmelidir ki hayatına devam edebilsin...
Daha sapıkçası

sevgilinin regl kanı bulaşmış pedini hunharca emmek...
biraz mantıklı başlıklar görmeyi umut ettiğim bu günlerde finali yapmış bulunan bu başlığa saygılarımı sunuyorum. Sizler için kaç kere dedik;

(bkz: senin iyi bir tatile ihtiyacın var)

bizim mi gitmemizi istiyorsunuz? açık konuşun.
(bkz: biri siksin la şunu)
sadistliktir amk. oldu olacak şu şarkıyla içsin..

http://www.youtube.com/watch?v=DFoL4Z73Y8A
Her sevgilisini seven ve içinde birazcık da olsa sadizm besleyen uludagsozluk yazarının yapabileceği eylemdir. Aynı eylemin benzeri karşı taraftan da beklenmelidir.

(bkz: sperm yutma)
manyak insan davranışıdır. mide bulandırır.
öfff aynı başlıkları değiştirip ısıtıp ortyaa koyarak troll olma çabalarını kimse yemiyor artık. troll olacaksanız özgün olun biraz.
metalci olmayla alakası olmayan saçma bir davranış. metalciler götünü siksin arkadaşım.
(bkz: affedersin ama amına koyayım kardeş)
(bkz: gyts)
teşekkürler makina.
iğrençlik ötesi bir olaydır. kişi bu eylemi aşkından ölse bile yapmamalıdır. günahtır.
2004 yapımı Catherine Breillat filminde geçen onlarca iğrenç aktiviteden sadece biridir. fransızların sanat yapma anlayışlarının ne kadar midesiz olabileceğini anlamak adına izlenmesi tavsiye edilir. izlerken yanınızda kimsenin olmamasında fayda var, hoş ben yaklaşık 40 kişiyle bir sinema salonunda izledim o ayrı.

(bkz: anatomy of hell)
hayır ellerini öpersin ayaklarını öpersin her türlü jesti yaparsında regl kanı içmekle sevginin ne alakası var çözebilmiş değilim. o zaman daha çok seven dışkısınıda yer bu mantığa göre.
şuursuzlukta tavan yapan yazar söylemi.

(bkz: sözlükte seviyenin yerlerde sürünmesi)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)