bugün

Çok koyar adama dışarı çıkasın gelmez yemek yiyesin gelmez bazıları geceleri kusar açıkçası bende inanmıyorum buna ama yaşayan arkadaşlarım var düşünmekten deli eder adamı üzülmeyin ama sevse de gitmez en iyisi kalkın başkasını bulun ya da oturun yalnızlığın tadını çıkarın. Sürekli arayan yok,mesaj atma gereği duydugun birisi yok. O yok yani artık bitti kafan rahat olsun.
Bol bol içilir.
en acı tarafı da giden aynı zamanda arkadaşınızdır. yani bi insanla birlikte hayatınızdan baya bi insan gider.
Çok üzüldüğünüzü görüp "bak ben de yaşadım daha da beterini çok üzülüyor insan ama inan geçiyor o kadar iyi insanlar tanıyorsun ki ne için üzülmüşüm ben diyorsun.." diyen insanlara içinizden ne diyor bu deyip aval aval bakmaktır.
Yeni biriyle başlayabilecek olmaktır.
Basta soguk geliyo da sonra alisiyosun. *
en kötüsü de mesajla ayrılmak. vuramadım şöyle oturaklı bir tokat. insan hem dış görünüşü güzel, hem de ruh orospususu olmasın...
bir son değil yeni bir başlangıçtır.
olmadı ki ayrılalım kardaş.
"biz de bilirdik sevgiliye karanfil almasını, lakin aç idik yedik karanfil parasını."
yılmaz babadan gelsin.
Ayrılığın güzeline denk gelirseniz fazlaca iç burkar.

hani şu severek ayrılanlar mevzusu var ya, hay ben o mevzunun ...
daha önce hiç deneyimleyemediğim eylemdir.
kangreni kesmek gerek.
(bkz: merhaba elizabeth)
(bkz: merhaba elenor)
450. entry.

vicdanli insanlarin karsisindakini sevmese bile -ki sevmiyorsa sevgili degildir zaten- cok zorlanacagi bir eylem.

defalarca yasadim kimini cok sevdim kimini sevmedim ama ayrilirken oyle zor geldi oyle kotu hissettim ki her seferinde... keske boyle olmasaydi dedim. defalarca ozur diledim. cok cok uzgunum oldugumu soyledim. ama nasil ki ama baglaci kullanildiktan sonra ama dan oncesinin bi anlami kalmiyor iliski bittikten sonra da kurdugun cumlelerin hic bir onemi kalmiyor.
bazıları kalıcı izler bırakır.
diş cektirmek gibidir. artik o diş orada yoktur ve diliniz surekli o boşlugu kontrol eder. ilk gunler kan ve et tadi vardir. sonra sadece boşluk hissi. uzun bir sure gectikten sonra orada diş olup olmadigini hatirlamazsiniz bile..
biz bulamıyoruz millet ayrılıyor.

demek evlenmek istesek yarrağı yedik mezarda evleniriz heralde.
abi bu pek diş çektirmeye benzemiyo ya. sanki beni zikiyolar gibi bir duygu bu. pek unutulacak bişeye benzemiyo yani.
Dunya'nin en buyuk yukudur.

Akli sende olmayan birini, israrla yureginde tasimak.
bazen hayat kurtarır.
olaydan uzaklaştıkça " şükür " dedirtebilir.
geçmiş sevgisiyle ömrünün yıkılışının orantılı olduğu hüzünlü son.
az önce yaptığım eylem.
amk hayatımı sikmişim lan bir kız için. okulum uzadı bak yarın son sınıf dersimin sınavı var ama ben oturup burada yazıyorum. zaten bu derse yeteri kadar da özen göstermedim neyse göte giren şemsiye açılmaz hesabı.
bi kere sevgilinle çok samimi olmayacaksın arkadaş. eskiye bakıyorum girişken araştıran öğrenen biriyken bu karı yüzünden ne çevremde bir arkadaşım kaldı ne de eski benliğim.

kendimden o kadar çok taviz verdim ki amk. şuan ben bile kendimi tanımıyorum. siz siz olun sevgiliniz için değişmeyin lan bak vallaha deymez. o kadar çok birikmişlik var içimde ama zamanla savunma mekanizmam öyle bir hal almış ki artık hatırlamıyorum lan önceden olanları. bazen aklıma geliyor hala bölük pörçük sallamıyorum amk iyice vurdumduymaz olduk bak yeminlen. şuan sikik bir öğrenci evim var sayesinde. ama elimde para kalmıyor artık eskisi gibi. ailemin eve çıktığımdan haberi yok daha 1 senden fazla oldu eve çıkalı. neyse ya daha uzun yazmıcam da ben gibi dolup dolup içine atan bir insan olmayın işte. onda sonra aldatırsınızda değişik değişik sorunlu bir insan olursunuz.

patlama noktası ise ;

bizimkini çok iyi alıştırdım her dediğini yapmaya . misal evde sadece makarna ve bulgur var ve ben ilk defa canımın çektiği bir bulgur pilavı yaptım ama bu at kafası sevgili bulgur pilavını yemeyeceğini kendisine başka birşey hazırlamam gerektiğini söyledi ben de oralı olmadım oturdum yerim gücüne gitti başladı eleştirmeye sonra da dışarı çıkmaya hazırlandı . dedim ben de gelicem bekle
Tekrar sözlükte takılmaya başlamanın nedenidir. Tekrar aranızdayım.
sözlükteki tüm 'eski sevgili' ile başlayan entryleri okumaya başlayacağınızın habercisidir, geçmiş olsun.