bugün

açık ara farkla aile diyeceğim durum. kızın teki her an ağzına sıçabilir ama aile her daim arkada durur.
ikisi de.
şöyle ki sevgilinle kavga edersin ailenle dertleşirsin,ailenle kavga edersin sevgilinle dertleşirsin
ikisiyle de kavga ettin o zaman kendi iç dünyana dönersin.
en iyisi C) hepsi.
(bkz: uzay boşluğu)
(bkz: aile) hiç bir zaman şaşmaz.
bu nasıl bir karşılaştırma lan? biri sadece sevgilindir diğeri seni büyütür, sana emek verir, fedakarlık yapar.
Biri uzun zamandır ailendir, diğeri ise eğer doğru kişiyse, ileride daha uzun zaman ailen olarak kalacaktir.. Bu yüzden saçma bir sorudur..
her iki tarafada sevgisini paylaşmasını bilen insanların, asla ayırım yapmayacağı karşılaştırmadır.
dünyada sevdiğim üç kişi de aile üyelerim olduğundan benim için kıyas gereği duyulmayandır.
ailenin pek bi faydasını göremedim ben.

gözüm kapalı sevdiğim kişi derim.
ailenin olmaz diyerek direttiği kız ya da erkek kişisini tercih eden aklı evvelleri çok gördüm
hepsi de sürünerek ailenin kıymetini anladı.
tabi ki aile.

edit : eşi de sevdiği kişi pek tabi, ama ailenin rızası çok önemli bundan mütevellit diyorum.
sonrasında aile, kurulan yuvanın ta kendisi olacak muhtemelen..
ulan sana büyütsün baksın sonra sen saçma sapan konuşup aileyi seçme oldumu şimdi.
Ailedir.yarıştırmak bile saçma.
benim de aile dedigim karsilastirma, gerci yoklar artik ama, bir yerdeler mutlaka, fakat sevgili diyenleri de anliyorum, ailesinden daha fazla sevgiyi ondan gormus olabilen insanlardir.
ailem beni arada bıraktırmaz.

ama sevgili beni arada bırakıyorsa, o iş biter.
aile ama bi kaç seneye o da ailem olacağı için hiç fark etmez ve kıyaslamayacaklarımdır.
kendim ...
Aileme bir şey olmasın da varsın diğer seçenek diye bir şey olmasın.
sevmediğim kişi .
(bkz: sevmek ile arzulamanın farklı şeyler olması).

aileniz zaten sevdiğinizdir (emek sarfedilendir), başlıkta kastedilen sevdiğiniz kişi ise "arzulanan" kişidir.
liseli, cahil başlığıdır.

arzulanan kişinin sevilen kişiye tercih edilmesi mantıksız ve vefasızlığın yansıması olacağı gibi, sevilen şeye (kişiye) olan bağlılığın da tanrısal kuralların önüne geçemeyeceği göz önünde bulundurulmalı.

bu entry'mi ancak bir kara cahil ilkokullu eksileyebilir.
Hangisi degiyorsa.
(bkz: ne kadar salak salak sorular bunlar ya)
Lisesiler aileyi sadece ana ocağı sanabilir, sevdiğiniz kişiyle evlenip yuva kurduysanız tabi ki aileniz eşiniz olacağı için kıyas kaldırmaz. Aile yuva demektir.
Vur geç taktiğini uygulamayana sevgilisi de aile sayılır. Hatta ileride ailenden biri olacaktır sevgili. Bu yüzden her zaman aile diyebilmek gerekir.
Bir seçim yapmak gerekiyorsa beni bu seçime mecbur eden kişi olmayacağı kesin yani duruma göre değişir.
Tartışma konusu bile olamaz.. Ama asla hemen kestirip atamam arayolu bulmaya çalışırım iplerin koptuğuna inandığım anda seçimim aile olur tabi ki.