bugün

kızın bekaretinden çok , kendi bakirliğini düşünen , bencil egeoistin tekidir , ayrıca toplumumuzda rastlanmayan bi türdür..
ne kiz basima bela olur korkusu ne de kizi sevmeyip ayrilma planlari yapmasi. allah'a sukur saglikli, gucu kuvveti yerinde de bi adamdi ama yapmadi. kiz ona sirilsiklam asikti o da kiza. evlilik hayalleri kuruyorlardi. kiz istedi ama dokunmadi kiza. kiz durdu ve sordu:
-neden? yoksa beni gercekten sevmiyor musun?
+hayir melegim seni cok seviyorum.
-benimle evlenmek istemiyo musun?
+her seyden cok istiyorum.
-o zaman neden?
+cunku allah korkum var. bi dee...
-bi de ne?
+ya biz evlenemeden ben ölursem? sen ömur boyu benim yasimi mi tutacaksin. hayir askim. karsina biri cikacak. belki beni hic unutamayacaksin. karsina cikan erkekle evlenirken bile bana asik olacaksin. Dogacak ogluna benim adimi verecek kadar unutamamis olacaksin beni. ama sonucta evleneceksin. gelecegini dusunuyorum sevgilim.
Kiz yine durdu. Erkegine bakti gozlerinin ici parlayarak. Iki kelime dokuldu dudaklarindan: seni seviyorum..

O erkek bu basliktaki girdileri okusaydi aklindan sunlar gecerdi: eger benim dokunmaya kiyamadigim bu kiz sirf bir gecelik zevk ugruna beni aldatacaksa ya da benden ayrilip bi baskasiyla olacaksa hic durmasin. Ben ona neden dokunmadigimi soyledikten sonra bana hayran hayran bakan o gozler yalansa iyi ki karim olmamis diye sukrederim ve kesinlikle ama kesinlikle o istediginde ona dokunmadigim icin pisman olmam.

Peki ben butun bunlari nereden mi biliyorum?
geleceği gören gerçekten seven ve inanmış erkektir anlık zevkler uğruna sevgisini inancını hiçe saymaz adamdır.
yanlış iş yapan adamdır. zaten sanki toplumcak konu üzre az tabu koymuşuz hanım kızceğizlerimizi az strese sokmuşuz germişiz gibi durduk yere manasız sorumlulukları 2'ye 3'e katlayan adamdır.

çok uzunca bi süre kızın bir birliktelik yaşadıgı her gece aklına gelip acı verevcek olandır. ha tabi adam psikopatsa da bunu amaçlıyosa bu amacı ugruna kızla birlikte olmamayı kabulleniyosa bilemem.

ama yok masum duygularla yapılan bi haraketse bilmek gerekir kibi kız bunu yapma kararını verdiyse mutlak ve mutlak yapar.
kızın aptal olduğu kanısına varıp, siktiri basmak için bozmuyordur belki de.
olaylar olaylar
Korkaktir.
yanlış yapan erkektir. bir an önce hatasından dönerek hard core yürümelidir.
Kız istiyorsa; sen yapmazsan başkası yapacaktır. ilerde boynuzu yiyecek erkektir ve pişman olacaktır fırsatı teptiğine...
zamanın değişimine; kültürel ve ahlaksal yozlaşmaya yer vermeyen erkektir. takdir sahibidir. ayrıca teşekkür de alması gerkendir.
işte ideal erkek budur. Allah herkese böyle erkek nasip etsindir. Bende bu kategoriye girmekteyim. Kız istese bile kendimi hazır hissetmediğim anda o işi yapmam. Sonradan pişman olmaktansa, başını taşlara vurmaktansa, işi baştan sıkı tutmak iki taraf için en hayırlısı en mantıklısıdır.
türkiye de yaşadığını bilen akıllı erkektir. kızı bozduktan sonra o kızla evlenmekzorunda kalmaktan belki öldürülmekten belki doğacak çocuğun sorumluluğundan korkan erkektir himym mı izliyoruz lan burda barney stinson mısın sen ya da karikatür mü hayat dediğin otis gibi olmak istiyon lan ergen demek istediğimdir. *
(bkz: kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz)
bir sürü ihtimal olan durumdur.

kızla evlenmek zorunda kalırım düşüncesi olabilir.
kızın ileride pişman olmasından korkuyor olabilir.
dindar bir insandır, zina yapmak istemiyordur.
pişmanlık duymaktan korkuyordur. sonuçta erkekte de var bu his.
geçen hafta arkadaşım ayrıldığı kız arkadaşı ile tekrar barışıp abanta gitmiş. ( bizede evde işlerim var okula gelmicem dedi. ) neyse sonra bunlar öpüşmüş koklaşmış kız ben istiyorum yapalım demiş. bizim ki yapmamış ve olayın üstüne tekrar ayrıldılar. helal olsun dedim nefsine hakim olabilmek böyle birşey olsa gerek.
bütün büyüyü, özelliği bozmak istemeyen erkektir. onunla evlenmeyi bekliyordur.
nesli tükenmiş olan erkektir, bırakın şimdi birbirimizi kandırmayalım abi yok öyle bir şey.
-ya aşkım napıyosun ya! Ne kadar uğraştım ben onu yapabilmek için ama ya!
+bitanem çok özür dilerim elim çarptı yaparız tekrardan beraber
-al bozdun bozdun! Uf ya...
(bkz: bir yapboz olarak kızlık)

kızlık bozmak nedir arkadaşım? Odun musun?
Nefsine sahip çıkmayı bilen, saygı duyulası erkektir.
(bkz: adam gibi adam)
ayık ol arkadaşım , öyle bir kızlık yoktur zaten. bilmiyormuş gibi yap devam et.
bütün yatırımını borsada kaybetmiş olan erkektir.
ne bakireler tanıyorum beyninde erkeklerle sikişen.
yanlış yapan erkek modelidir. çünkü seven sikilir siken sevilir. gençler bunu aklınızdan çıkarmayın derim çok üzülürsünüz bak sonra.
adamdır. iradedir. ne yazık ki bu türden az sayıda bulunmaktadır. o nedenle gelecekte hak ettiğini bulması zordur. dualarımız onlarla.
geniş düşünüyordur.
ayrilma sebebidir...