bugün

o kızla gelecek planı olmayan erkektir.. kız hayallere dalıp çocukla evlilik planları kurup, aklınca çocuğu kendine bağlamak için bekaretini vermeyi göze almıştır.. fakat erkek o kadar akıllıdır ki sonra başına bela olacağını bildiğinden kızın bekaretini kesinlikle bozmayarak en akıllıcasını yapmıştır..
erkek; ''ben seni kasıklarımda değil kalbimde hissetmek istiyorum'' der ve ortamdan uzaklaşır...
akıllı adamdır, çünkü kız erkeğe senet imzalatıyor olabilir.
sevgilisi sakso çekiyorsa bugün de hazzımı aldım deyip sıvışan erkektir.
kadına değer versede vermesede kendini bu sorumluluğa layık görmeyen, kadının bedenine saygılı erkektir. şüphesiz kadın ilk cinsel ilişkisini evliliğe saklıyor olabilir, o sırada alkollüdür veyahut libidosu tavan yapmıştır. erkek bir şekilde kendini kontrol etmelidir, "ilk" olmaya layık görmüyorsa da başka şekillerde tatmin edebilir kendini. kızda çok istiyorsa kendisi bozsun amk.
analdan, oraldan çalan erkektir. yalnız büyüktür, adamdır diyemem. kesinlikle kıza güvenmediği için bozmuyordur. öte yandan başına bela almak istemiyordur. yani ciddi takılmıyor da olabilir.
1. aşırı avlanma yüzünden nesli tükenmekte olan bir öküz türü. anadolu' nun kurak iç kesimlerinde yaşar. 2. kızlığını bozup hayatını karartacağına, gidip bi'köşede kuru masturbasyona talim eden yiğit, fedakar, şerefli, yüreği yumuşak, eli nasırlı(!) delikanlı.
(bkz: verdi ama almadım)
serbest çağrışım.
(bkz: başak burcu erkeği) olma ihtimali çok yüksektir.
helal olsun denilesi adamdır.. Adamın dibidir!
sadece anı değil sonrasını da düşünerek mantıklı bir karar vermiş erkektir.
günahtan korkan erkektir. 10-15 dakikalık bir zevk için süresiz cehennem azabıyla yanıp, kavrulmayı seçmez.
ayrılma planları içerisinde olan erkektir. acı fakat gerçek.
Başına kalmasından korkuyordur.
(bkz: yemede yanında yat)
Aşık ve vicdanlı biriyse verdiği en doğru karardır. Delikanlının dibidir. Ama sevgiliye göre değişir. Eğer bozmadı diye kız başkasına vericek gözü açık bi tipse delikanlılığın 10 da 9 u bozmaktır diye düşünmeden bozmalıdır.
akıllı adamdır, kız üstüne kalabilir, yok yere kendisini nikah masasında bulabilir.
Kız üstüme kalır korkusu yaşayan erkektir.
kız reşit değilse başına bela almak istemeyen erkektir.
kızın üstün kalacağını bilen erkektir. sevse bile evlenmek istemez o durumda. ne derler hevesini aldı.. evli adamlar bile farklı maceralar peşinde..
daha önce bu hataya düşmüş olan erkektir. ilk oldun ya illa evleneceksin triplerini çekmekten korkar. adam haklı beyler dağılın.
seven erkektir. sonu da hüsrandır. sever aşık olur yapmazama gider kız başkasına verince de yıllar sonra bile duysa bu haberi işte koyar ona.

şu bir gerçek ki kız arkadaşım çekine çekine de olsa istedi bunu benden. ben istiyorum dedi. ki beni sözlükte az biraz takip edenler uçan kuşu bile düzelttiğimi bilir. ama bu kız olmaz be arkadaş. seviyorum aşık oldum. o da beni seviyor hem de benden daha çok. nasıl olur da.. gerekirse yıllar sonra gitsin başkası ona sahip olsun. ama ben ona bunu yapmam vesselam. hani diğer kızları bilmem ama ben sevdiğim bu kişinin hayatını karartmam bir anlık zevk için. ileride başkası ile evlenir de bu sorun başına bela olursa ? o yüzden varsın o dudaklarını öpmekten öteye gitmeyeyim.

(#15136922)
müzeye konulması gereken erkektir türünün tek örneği.
zalim erkektir. bir de vicdan yapıyor puşt. lan sen işi o şamaya getirene kadar niye yapmadın o vicdanı?

genellikle olayın tavan yaptığı sırada açılır böyle muhabbetler. kız iyicene bi kızışmıştır falan. * bekler, bekler, bu bi türlü çıkarıp bıçağı kızcağızın boşluğuna saplamaz. öyle yalelli yaralleli devam eder. kız en sonunda dayanamaz, "sevgilim hadi yap şunu da kurtulalım" der. bu lavuk kıza onu söylettiği halde kasar kendini:

"bence yapmamalıyız nalan. yanlış olur bu."

lan yiyim yanlışını senin. yazık değil mi lan kızın duygularıyla oynuyorsun? vicdansız. ben o kızın yerine olsam var ya, snin bir daha telefonuna bile bakmam lan.

kes at olum sen o önündekini. bana bak gavat, sana diyom. kes at olum sen onu.
doğanın kanunudur bu,
erkek adam halısahada ayağına gelen topa tekme dahi atmaz.
harbi erkektir.

bozan versiyonları vardır ki evlere şenlik.
ayağına gelen topa vuran tek erkek,
kreşe giden erkektir,
ki hepsi yere düşer sağını solunu kanatır.
uğraşırsın felan tedavi edersin.
kendi çapınca sevgilisine en büyük iyiliği yapan erkektir.