bugün

Geç mesaj atma özelliği en meşhurudur.
Buz gibi soğuktur. Çoğu zaman onla konuşurken sanki kutup rüzgarları eser gibi hissederdim. Ama yeri gelince de çok sıcaktır. Aslında sıcak ve iyi biridir ama gösteremez sadece. Göstermek istese de başaramaz çünkü. Kincidir. Unutmuş gibi yapar ama eline fırsat geçerse ne yapıyorum, karşımdaki ne hisseder demeden koz olarak kullanır. Aşırı materyalisttir. Kendini gerçekçi gibi göstermeye çalışsa da hayallerde yaşayan bir tip aslında. Aşırı saf, aşırı çocuksu (ama tabi belli etmemeye çalışır. Sorsan en olgun insan o ha). Daha ne diyim ki, ilgiye aç, ego kabartmayı seven, büyük ihtimalle hayattaki tek istediği güzel kadın ve para olan biri. Ha birde Gülmek ona öyle yakışır ki, sanırsın dünya yok olmuş, yanmış. Evet tam olarak öyle bir insan türü işte.
düzenli nefes alır.
Beni sevmemesi , en buyuk ozelligi.
Beni tek mesajıyla mutlu eden, içimden geldiği gibi konuşmamı sağlayan biri o. Her ne olursa olsun rahatça konuşabiliyorum. Her ne kadar ilgi istesemde ilgisizdir mesajlara geç cevap verir. En kötü tarafıda beni arkadaşı olarak görmesi sanırım.
benden kısa, mavi gözlü, beyaz saçlı, stalin bıyıklı, dünyanın en tatlı mizacına sahip, dünyada ki en pofuduk ve tek kolu olan babamdır.

not: sevdiğiniz derken herkes gönül yarasını anlatmış ya la...
Çok tatlı birisi, sürekli konuşsun ben dinlerim diyor insan. çabuk kızar azarlar milleti. lafını esirgemez. kısa boylu açık kahverengi saçlı dünyalar tatlısı bir kız işte.
Vakarlı. Edepli. Kıskanç.
uyuşturucudur benim için.
Sapsari sacli, masmavi gozlu ve minyon.
Çok ayıp etmesi.
Böyle bi güler içiniz açılır. Kahkahası kulaklarımda hala. Bir de sinirlenir ki susacaksın o an, hatta kaybol mümkünse.
Sonra o gelir zaten. Aksi maksi de işte. Neyse şimdi gece gece. iyi geceler sözlük, sen anladın...
Son yıllar da hiç kimseyi sevmemişim ben yaw.
gevşek, kaşar, egoist, kaltal, kahpe... daha sayayım mı ?
Bilmiyorum. Seviyorum ama tanımıyorum. Tahminde bulunursak alıngan, neşeli, zeki, hisli. Bunlardır herhalde.
Komik , sicakkanli, hayat dolu, durust, seffaf, tatli dilli, sabirli ve cok ama cok tatli olan bir inadi( ydi).
ne yalan söylüyüm vallahi bir özelliği yok. hani tamam biraz dine bağlı gibi ama bilmiyorum bakamadım özelliklerine sadece sevdim yaklaşamadan uzaktan ama derin. o kadar derin ki 5 yıl yara kabuk bağlamadı.
Yüreği güzeldir.
en büyük ve tek özelliği öyle birisinin olmamasıdır.
Dürüstlüğü ve sadakatiyle on numara kankimdir.
Biraz bencil ve empati kurma işinde Yardıma ihtiyacı olsa da iyiki hayatımda diyebiliyorum.
1 çirkef olmaması alavere dalavere işler çevirmemesi.
2 anlayış sahibi olması benim düşüncem hakiki ve doğru olduğunda kabul edip yanlış olduğunda güzel bir üslupla uyarması
3 söz verince sözünü tutması sözünün eri olması
4 yaptığı işi özveriyle yapıp işinde samimi olması
5 kişilik sahibi olup belli bir hayat felsefesi olması
6 cömert olup israfkar olmaması
7 kemalist kişilik bozukluğu ve kemalist yobazlık sendromu olmaması
8 dini kullanıp maddi çıkar elde etmemesi namaz kılıp hırsızlık yapmaması mümkünse birini yapması, dini simgeleri baki hakikatleri şahsi menfaatleri için kullanmaması
9 vb....
Beni bilmiyor olması. Tanıyor ama bilmiyor sevdiğimi bu Çok kötü lan ..
Kısa boylu, inatçı, atarlı, ağzı bozuk, dobra, yalan söylemez, beni çok sever, çok tatlı ve daha bir sürü şey. Seviyom be iyiki var.
(bkz: kişi bulunamadı)
Annem olmasıdır.