bugün

- yhaa sen kapat.
+ hayır sen.

o telefon kapansın istemezsin. ne güzelsin sen aşk.
ergenken yaptığım.
çok konuşurduk ayda bin fakika falan biterdi. birlikte falan uyurduk. mutluysan konuş be.
Hep yapmak istediğim şeylerden biriydi ama en ufak bir şeyde telefonu kapatmaya o kadar hevesliydi ki...
bir kere yaptığımdır, 5 dakika bile sürmedi ama hayatımın en anlamlı konuşmasıydı.
Ben bi merhabasını duyamıyorum ne saatleri be.
Hayatimda hic yapamadigimdir.
5 saat aralıksız konuşmalar olmuştur.
1 saat 10 dk sonra otomatikmen kapansada telefon tekrar arayıp kaldığımız yerden devam edilirdi.
konuşurken birden dıt dıt diye 2 kere çalan bir ses duyarsın ve telefon kapanır.

allah allah niye kapattı lan şimdi ne güzel konuşuyorduk diye düşünürken sen, o tekrar arar.

Bir bakarsın ki aslında o kapatmamıştır. 1 saat dolduğu için otomatik kapanmıştır ve yüzünde ki o şapşik gülümseme ile birlikte bir 1

saate daha mutlu mutlu yatağında uzanırken gidiverirsiniz.

günlerce bu böyle tekrar eder ve bir gün konuşurken o saatlerin nasıl geçtiğini

anlayamadığın sevgilinin sesini, 1 saniye de olsa duymak için delirisin ama artık o yoktur..

ta tavvv - mutsuz son-
Sevgililik dönemlerinin başında yaşanan hadise, en güzel zamanlar. 1,5 sene sonra 10 dakikayı geçerse 3 saat haberleşmeden de durabilir konuma geçiyorsunuz. Çok şeyyapmayın odunlaşmayın siz yine de insanlık sizde kalsın.
Sürecin devamının tahmin edilmesine rağmen insanın kendini kandırmasının mümkün olduğu süreçtir.

Saçmalık ve mallıktır. Net.
Radyasyon sizi kısır eder yavrum yanyana gelince konuşun.
Telsim bir ara iki numaranın birbirini bedava araması olayını başlatmıştı. Sene 2000 ler falan.

O ara telefon şarja takılı olarak toplam 9.5 saat konusarak rekor kirmistik.

Beyin kanseri olacaksam sebebi üniversitede sevdiğim kızdır. Şimdi evli ve çocuklu ama özünde iyi biriydi. Ne de olsa cigerini bilirim.
Özlenendir.
(bkz: uzak mesafe ilişkisi)
60 dakikadan sonra kapanıyorsa mission complate.
1 saat 42 dakika rekorum.
Hayır genç adam, yapma,etme bu hataya düşme... her şeyini yani onun nezdindeki heyecanını uzun telefon konuşmalarıyla yitirip, karşındaki doğanın en acımasız tüketicisinin gözündeki onu eğlendiren sevimli oyuncak ayı rolünün gittiğini farkettiğinde artık her şey için çok geç olacak... ve o senden bıkmış olup yeni maceralara koşacak.
ve en acımasızından bi tekme yediğinde asla unutmaman gereken altın kuralı anlayacaksın:"Bir dişiye sahip olmak istiyorsan, onun sana asla tamamen sahip olmasına izin verme!"
Beni daima çok sıkmış olan şey. Bi yerden sonra telefona bağlı bişeyleri yapmaya çalışmaktan usanıyorum.

Tadında bırakılması lazım.
Bi saaten sonra saçmalanıyor ama yine de yapılıyor.
Hiç sevmem mıy mıy yüz yüze konuşalım ehehe.
yok lan çok güzel oluyor.
keşke hiç susmasalar.