bugün

Bir aralar böyle bir yazar vardı dimi? Yani.
Silinmiş yazar hayırdır inşallah.
kendisi ile tanışamadan sanırım linç edilmiş yazar.
o girsin bu çıksın yazarı.

dikkat ettim de herkes bu yazarı ya azarlıyor ya da o girsin bu çıksın gibi kelimeler ile nick altı giriyor. anladık rte aşığı bi yazar ama giren çıkanın da haddi hesabı yok ya hu. gerçi hiç zikimde değil. alan veren razı sanırım.
7. Nesil sözlük yazarı. Nick değiştirdi. Bilmem kaç yıldır burada formattan haberi yok. Her entry formata aykırı her entry forum/chat tarzı. Sohbet ediyor sözlükte. Ekşi sözlüğe giderim demişti geçen bir entrysinde 3 gündür gülüyorum. Böyle ezikleri ancak uluda barındırırlar başka yerde değil. Ak saray'a laf desin bakalım o kadar aç varken lükse gerek var mı? Müslümanlık bunun neresinde? Hz peygamber hangi sarayda oturmuş bir anlatsın dinleyelim.
Pesmergelerin geçisine sehitlerin kani falan demeye baslamis. La sana ne sehitten?
Bunlar seni ilgilendiren olaylar degil ki?
Isin komigi sehide gaziye aglar numarasi yapiyor, anitkabire gereksiz masraf diyebiliyor. *

O tayyibin ucaginin, su yeni yapilan soytari haninin, kiralanip senede bilmem kac milyon dolar havaya atilan o kiralik arabalarin alayinin buna girmesini diledigim yazar, o zaman belki daha objektif bakar olaylara... buna girmesi derken bunun aklina yani...!
nick değiştirerek bizi mutlu eden yazar.

Agir Kezban / suzme cahil.
merak etmeyin plutona gönderiyorum. 5 milyar kilometre uzakta bir muhafazakar. oradaki ağaç diplerine serpilsin.

-tuvalet nerede, ben bi serpilem gelem.
akpli troll kezban user.
seviliosun serpil em.
-may i serpil?
+yes.
izmirliymis. biraz da problemli. uzman görüşümü bildiriyorum. kafadaki türbanın sıcak hava hatta yoğun nemle birleşmesinden dolayı beyin cıncıklaması.
izmirliler için "beyaz koyun" benzetmesi yapan ak-koyuncuk.

bi garip yazar senin yapacağın ironininin...
(#25039214) hadsiz olduğunu göstermiş bir yazarımsı. böyle bir tavır terbiyesizliktir.
-serpilem mi?
+serpil.
ben diyorum Çanakkale boğazı, o diyor "Çanakkale nere amk"
-serpilem mi?
+serpil.
-serpiliyorum.
türk bayrağına düşman olan yazar.

ve haklı, türk polisinin yalanmaya ihtiyacı yoktur. bayrağa saldıran ak polisin var demek ki.
okuyunca anlamini işemek sandigim yazar kisisi.

-ben bi agaç dibine serpilem gelem.
emniyet'ten serpil.
Hayatı ezbere yaşayan vaktiyle çok ezilmiş nesillerdendir kendisi...
(#24962196)

Işid sempatizanı.

Biz de nefret ediyoruz pkk'dan ama ışid'den de ediyoruz. Evet.
inançlı din kardeşi bacımıza benziyor. en azından hristiyan bacı değil. evet.
oksijen israfı yazar.
eğlendir bizi. hehe.
(#24833447)

Entrydeki türbanlı olduğunu düşündüğüm yazar.*
rte kimi uygun görürse onun kuyruğuna yapışacak şahıstır. rte'nin uygun bulduğu kişi dış politikadaki başarıyla(!) hepimizi gururlandıran (!) davutoğlu olsa bile... biatçılık bunu gerektirir....