bugün

(bkz: eminem)
hoş gelmiş denilen yazar.
(#16870947) çok doğru bir tespit yapmış yazar.
(#16870947) güldürdün be üstad. hoş gelmiş.
(bkz: serpil em)
(#17241698) iyi niyetli, oldukça naif, güzel yazan yazar.*
eminem'den ayrılan serpi le'nin 2008'de yayınladığı ilk çalışması.
serpilem ismiyle, eminem'i çağrıştırması sebebiyle hayran kitlesinde daralmalar meydana gelmektedir.
gülümsemesine he'li hö'lü karşılık vermeme rağmen nezaketinden ödün vermeyen, sözlükteki nadir 'güzel insanlar'dan bir tanesi.
sevdim.

edit: bunu eksileyen bana mesaj atsın. Allahın adını verdim. çok merak ettim neden eksiledi?
(bkz: ev kuşu)
uludağ sözlüğün teyzesi olabilecek donanıma * sahip yazar kişi.
atatürk'ün öldüğü gün doğarak kemalizme karşı gelmiş yazardır. ayıptır. evet.
bu gün doğum günü olan yazar, iyi ki doğdun abi mutlu yıllar.
bir adet iyi niyetli, düşünceli abladır kendisi. *
sessiz sakin, iyi niyetli ve hoş sohbet yazar.
(bkz: koministimam/@koministimam)
#17699481 1100 entryden sadece 22 tanesi...

1100 de 22 orana vurursak; %2 eder. nickaltıma yazılanların %2 si bana ait.

sana gelelim ;
(bkz: serpilem/@serpilem)

27 de 5 entry sana ait yani %20 den fazla eder. küsürat merak edene girsin. yani benim 10
katım fazla...

yani sen benden 10 kat daha fazla nickaltı entrysi girmişsin kendine.

şimdi ben ne diyeyim ki? baktım sana yazılanlar da hep güzel şeyler ha. sadece 3 kere mi ne sataşmışlar, ona da 5 kere cevap vermişsin. e canım ciğerim, az objektif olalım mı?
böyle giydirmeler yapmadan önce biraz da olsa düşünmeyelim mi?

allah bu beyinlerimizi bize ne diye verdi ki acaba?

edit: 2 adet silmen pek bişe değiştirmez.

yeni oran; %10 civarı bişe yapar ki gene benden 5 kat fazla yazmış olursun. *
#17699481 yanlış yapan yazar. bunun nesine imreniyorsun? yağcıları yalakalarından başka seveni yok. doğru dürüst yazı yazamıyor. bütün değerlere inançlara küfür ediyor. kendisi hakkında yazılanların baktım yarısından fazlası ayar. çok ayar yemiş, kısacası buna imrenecek bişey yok güzel kardeşim. siz değerli yazarlar bunun gibisine niye imrensin?
ağladığını okuduğumda içim burkulan yazar.
ağlamasındır.
bir kadın olarak hep dik dursundur.
(#17768968) açıklamasında bile de yi yanlış yazamış yazar. Bu entry eksilemesi muhtemel.
kral bir ablamızdır (yaştan dolayı ablamız değil).
atatürk düşmanıdır.

(#17883917)
yazdıklarından neye düşmanlık, neye kin duyduğu belli olan kişi. yiğit, lafının arkasındaki insandır. tavsiye ve sevgilerimle. ayrıca kendisine serdar ortaç'tan binlerce dansöz var parçasını armağan ediyorum. dinler dinler aynaya bakar. yanlış anlamasın, belki serdar ortaç'a benziyordur canım.
tam sözlüğün aradığı abla. epeydir abla yoktu sözlükte, en azından benim bilgim dahilinde yoktu. iyi oldu geldiği böyle bi modelin.

artık başlıklarda erkeklerle inceden alay edilen entryler görebileceğiz çok şükür. bi de atatürk düşmanı diyorlar, ne derece doğru bilemem fakat abla lan bu, vardır bi bildiği.
(#17918582) mantıklı tespittir.
(#17921875) sol=pkk deme cüretini gösteren ezik akp borazanlarından biri. saygı bekliyorsan karşıt görüşlülerden, saygı duyacaksın.
uzun süredir sözlükte olmama rağmen nickini yeni gördüğüm, yazılarını okuyunca mantıklı ve kaliteli bir kişi olduğu kanısına vardığım yazar.

entry; sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif, ama nick altında serbest hacı.