bugün

Uzun zamandır gelmeyen özlediğim melektir. özlenilen melektir kısacası. kendisi görevine hiç sadık değildir.

Saza niye gelmedin söze niye gelmedin
Var gündüz karin eyle gece niye gelmedin
Üç gün dedin bes gün dedin aylar oldu gelmedin
Geçen cuma gelecektin aylar oldu gelmedin
Çaldigim saza mi yanam ettigin naza mi yanam
Alam yari koynuma kis yatam yaz uyanam
Üç gün dedin bes gün dedin aylar oldu gelmedin
Geçen cuma gelecektin aylar oldu gelmedin
günlerdir yolunu gözlediğim melek bugün çat kapı gelmiştir.
(bkz: seovm)
(bkz: kavram kargaşası).
(bkz: lan saovm olmasın o)
(bkz: saovm)
seovi'nin izine çıkması ve yerine gelecek başka seovi bulunamaması sebebiyle geçici olarak eksi oy görevine getirilmiş melektir.
kendisine "bak melek, bunlar yazar, bunlara seri şekilde artı oy vereceksin" denildiğinde kibire kapılarak "niyeymiş o, onlar yazarsa ben de meleğim, onlar bana artı oy versin" diyerek isyan etmiş olan melektir.
görevine sadık olmadığı konusun da hem fikir olduğumuz, kendisi ile tanıştığım bayan user.* *
kara melektir.
(bkz: dönek melek)
terazinin dengesini ayarlayamamış melektir.
artık melekliğide kalmamıştır..
(bkz: mantık hatası)
troller içindir.
şeytanın melek olduğunu unutmamak gerekir.
kurandan alıntı yapardımda aklımda değil.
an itibariyle oturmuş entrylerime sırayla eksiyi basmaktadır şu an. be güzel kardeşim eksilediğin entryleri görüyorum. şakirtlerin sevmeyeceği entryler. anladık sağlam bir şakirtsin de biraz mert ol beğendiğin bir entry e de artı ver.

edit: aha bir tane artı verdi lan. mertim ben diyor.*
içine şeytan kaçmış olandır.
(bkz: yazarlara yapar kelek)
gecenin şu saatinde bile çalışan melek. içine iblis kaçtığındann da şüphe edilebilir.
sanırım başka bir hazımsız başladı şu an eksilerine. en beğenilen entrylerimden başladı eksilemeye. hatta gazını alamayıp 7 gencin 16 yaşındaki kıza tecavüz etmesi/#11258527 da yazdığım entry i dahi eksiledi. okumuyor da şerefsiz. mastürbasyon böyle birşey değil arkadaşım. abilerine sor onlar öğretir sana. *
(bkz: melek görünümlü şeytan)
harbiden melektir.

düşünsenize adama öyle bir dokundurmuşunuz ki size zamanını ayırıyor ve sizi eksilemek için 50 saniye bekliyor.

ama artı oy öyle mi? sırasıyla artıyı ver. hiçbir zahmet yok. eksi oy vermek sabır ister, sevgi ister.*
(bkz: hoşgeldin melek sefalar getirdin)
canım benim yaaa hırsınız alamadı eh işte vermeye başladı.

http://k1304.hizliresim.com/18/l/m6g4w.jpg
troller için melektir.
omzumuza oturmuş günahlarımızı yazan melektir.
melek değildir. ibnenin daniskası, önde gidenidir.